Δείτε τα γκολ της Ιταλίας κόντρα στην Ελλάδα

22:20 | 08/06/2019

Δείτε σε videos τα γκολ των Ιταλών στην αναμέτρηση κόντρα στην Εθνική μας ομάδα στο ΟΑΚΑ.

Η Ιταλία άνοιξε το σκορ στο ΟΑΚΑ στον αγώνα με την Εθνική μας ομάδα για τα προκριματικά του Euro 2020. Συγκεκριμένα, στο 24ο λεπτό o Mπελότι κινήθηκε από αριστερά, πάτησε περιοχή, έβγαλε προς τα έξω και ο επερχόμενος Νικολό Μπαρέλα, άνοιξε το σκορ από το ύψος του πέναλτι.

Στο 30ο λεπτό ήρθε το δεύτερο γκολ των Ιταλών. Ο Ινσίνιε κινούμενος από τ' αριστερά, τσιμπάει την μπάλα, αποφεύγει τον Σάμαρη και με εξαιρετικό πλασέ εντός περιοχής στέλνει την μπάλα στα δίχτυα. Τρία λεπτά αργότερα ο εφιάλτης συνεχίστηκε με τον Μπονούτσι να ανεβάζει τον δείκτη του σκορ στο βαρύ κι ασήκωτο 0-3.