Πλέι οφ και πλέι άουτ: Τελικά αποτελέσματα

Ενημερωθείτε live για την 1η αγωνιστική.

Τελικό: Επισκοπή-Ηρόδοτος 1-1

Τελικό: Ρεθυμνιακός-ΠΟΑ 0-2

Τελικό: Πόρος-ΑΟΑΝ 0-0

Επισκοπή-Ηρόδοτος - γκολ ο Ηρόδοτος: Ο Κουσίδης στις καθυστερήσεις σκοράρει και κάνει το 1-1!

Πόρος-ΑΟΑΝ 0-0

Γιούχτας-Πανακρωτηριακός - γκολ ο Πανακρωτηριακός: Στο 89' οι φιλοξενούμενοι σοκάρουν τις Αρχάνες και κάνουν το 0-1!

Ρεθυμνιακός-ΠΟΑ - γκολ ο ΠΟΑ: «Καθαρίζει» το τρίποντο της νίκης ο ΠΟΑ, με τον Λέκκα να κάνει το 0-2.

*Πλησιάζουμε στο 90λεπτο των αναμετρήσεων.

*Αν παραμείνουν έτσι τα αποτελέσματα στα πλέι οφ, η Επισκοπή θα είναι αγκαλιά με την πρώτη θέση από την 1η αγωνιστική!

Γιούχτας-Πανακρωτηριακός: Ο Φραγκουλάκης με φάουλ έστειλε την μπάλα στο δοκάρι στο 67'. Η μεγαλύτερη ευκαιρία του Γιούχτα για να ανοίξει το σκορ.

Γιούχτας-Πανακρωτηριακός: Συνεχίζει την πίεση ο Γιούχτας, με τον Πανακρωτηριακό να αμύνεται και να προσπαθεί να χτυπήσει στις αντεπιθέσεις.

Πόρος-ΑΟΑΝ: Μέτριο το θέαμα έως τώρα, ο δυνατός αέρας επηρεάζει τις προσπάθειες των 22 ποδοσφαιριστών.

Ημίχρονο: Πόρος-ΑΟΑΝ 0-0

Ημίχρονο: Επισκοπή-Ηρόδοτος 1-0

Ημίχρονο: Γιούχτας-Πανακρωτηριακός 0-0

Ρεθυμνιακός-ΠΟΑ - γκολ για τον ΠΟΑ: Ο Καϊμακαμούδης βάζει μπροστά στο σκορ τον ΠΟΑ (0-1)

Επισκοπή-Ηρόδοτος - γκολ για την Επισκοπή: Ο Μπρίτο στο 16ο λεπτό ανοίγει το σκορ και δίνει προβάδισμα στους γηπεδούχους (1-0).

Γιούχτας-Πανακρωτηριακός: Οι γηπεδούχοι έχουν την κατοχή και πιέζουν για να σκοράρουν νωρίς.

Επισκοπή-Ηρόδοτος: Έχουν μπει δυνατά οι γηπεδούχοι και πιέζουν για ένα γρήγορο γκολ.