Οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου
Δείτε τι και που θα παρακολουθήσετε στις οθόνες τη σημερινή ημέρα
Πλούσιο το αθλητικό πρόγραμμα της ημέρας με αγώνες από τη Super League, τη Basket League αλλά και τα μεγάλα ποδοσφαιρικά πρωταθλήματα της Ευρώπης.
Αναλυτικά οι μεταδόσεις του Σαββάτου
08:00 ΕΡΤ Sports HD
Φόρμουλα 1 Γκραν Πρι Μελβούρνης
Κατατακτήριες δοκιμές
13:00 ΕΡΤ Sports HD
Κλήρωση τελικής φάσης
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
13:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Λοκομοτίβ Κουμπάν - Ούνικς Καζάν
VTB United League
14:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Αμβούργο – Ντάρμσταντ
Bundesliga 2
14:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Ουέσκα – Αλαβές
Primera Division
14:00 ΕΡΤ Sports HD
Παλαιό Φάληρο – Εθνικός
Α1 Ανδρών
14:15 COSMOTE SPORT 4 HD
Καρσίγιακα – Μπάνβιτ
TBF Basketball Super League
14:30 Novasports 1HD
Λιντς - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
Championship
15:00 ΕΡΤ3
Κισσαμικός – Κέρκυρα
Football League
15:15 ΕΡΤ Play3
Κολοσσός Ρόδου – Λαύριο
Basket League
15:45 ΕΡΤ Play1
ΠΑΟΚ - Ήφαιστος Λήμνου
Basket League
15:45 ΕΡΤ Play2
Ρέθυμνο – Πανιώνιος
Basket League
15:50 COSMOTE SPORT 9 HD
FIVB Beach Volleyball World Tour
Μικρός τελικός Ανδρών, Κατάρ
16:00 ΕΡΤ Sports HD
Ολυμπιακός – Ζολνόκι
Len Champions League
16:00 Novasports 2HD
Σασσουόλο – Σαμπντόρια
Serie A
16:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Βόλφσμπουργκ - Φορτούνα Ντίσελντορφ
Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Άουγκσμπουργκ – Αννόβερο
Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Στουτγάρδη – Χόφενχαϊμ
Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Σάλκε – Λειψία
Bundesliga
17:00 Novasports 3HD
Στόουκ – Ρέντινγκ
Championship
17:00 ΕΡΤ3 Ολυμπιακός – ΑΕΚ
Τελικός Κυπέλλου χάντμπολ
17:00 COSMOTE SPORT 4 HD
ΑΕΚ – Κύμη
Basket League
17:05 COSMOTE SPORT 9 HD
FIVB Beach Volleyball World Tour
Τελικός Ανδρών Κατάρ
17:15 COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Θέλτα
Primera Division
17:15 Novasports 1HD
Αστέρας Τρίπολης – Λαμία
Super League Σουρωτή
18:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Μπόστον Σέλτικς – Ατλάντα Χοκς
ΝΒΑ
19:00 ΕΡΤ Sports HD
Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ
Super League Σουρωτή
19:00 Novasports 2HD
ΣΠΑΛ – Ρόμα Serie A
19:30 Novasports 1HD
ΠΑΣ Γιάννενα – ΑΕΛ
Super League Σουρωτή
19:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Χέρτα Βερολίνου – Ντόρτμουντ
Bundesliga
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Αθλέτικ Μπιλμπάο - Ατλέτικο Μαδρίτης
Primera Division
20:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP
Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells
Ημιτελικός
20:45 Novasports 3HD
Φέγενορντ – Βίλεμ
Eredivisie
21:00 ΕΡΤ Sports HD
All Star Game
Σύρος
21:00 Novasports 2HD
Νιμ – Στρασβούργο
Ligue 1
21:30 Novasports 1HD
Τορίνο – Μπολόνια
Serie A
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Λεγανές – Ζιρόνα
Primera Division
22:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Darren Till - Jorge Masvidal UFC
Fight Night
22:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells
Ημιτελικός
22:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Πόρτο – Μαρίτιμο
Liga NOS