Τα αποτελέσματα όλων των ομίλων της Γ' Εθνικής
Δείτε τι έγινε στα ματς του διημέρου
Αναλυτικά:
1ος όμιλος – ΑΝΑΒΟΛΗ
Απόλλων Παραλιμνίου-Αετός Ορφανού
Αναγέννηση Θαλασσιάς-Νέστος Χρυσούπολης
ΑΕ Αμπελοκήπων-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Ηρακλής Αμπελοκήπων-FC Αλεξανδρούπολη
Ορφέας Ξάνθης-Άρης Αβάτου
Εθνικός Σοχού-Πανδραμαϊκός
Ελπίδα Σαπών-ΑΕ Διδυμότειχου
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-ΑΕ Ευόσμου
2ος όμιλος – ΑΝΑΒΟΛΗ
ΠΑΟ Κουφαλίων-Αναγέννηση Πλαγιάς
Αγροτικός Αστέρας-Νίκη Αγκαθιάς
Μακεδονικός-Εδεσσαϊκός
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
Εθνικός Γιαννιτσών-ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών
Αετός Βαρβάρας-Θερμαϊκός Θέρμης
ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Ρεπό: Θύελλα Σαρακηνών
3ος όμιλος – ΑΝΑΒΟΛΗ
Ατρόμητος Παλαμά-Αετός Μακρυχωρίου
ΑΣ Μετέωρα-Κοζάνη
Μακεδονικός Φούφα-Αναγέννηση Καρδίτσας
Ερμής Αμυνταίου-Δίας Δίου
Οικονόμος Τσαριτσάνης-ΠΟ Ελασσόνας
ΑΟ Σελλάνων-ΠΟ Φήκης
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου-Ηρακλής Λάρισας
Ρεπό: ΑΕ Καρίτσας
4ος όμιλος – 4η αγωνιστική
Ηρακλής Ψαχνών-Φωκικός 2-0
ΑΟ Υπάτου-Θησέας Αγριάς 1-1
ΑΠΟ Αταλάντη-ΓΣ Αλμυρού ΑΝΑΒΟΛΗ
Δήμητρας Ευξεινούπολης-Αμβρυσσέας Διστόμου ΑΝΑΒΟΛΗ
Διαγόρας Στεφανοβικείου-Νέα Αρτάκη 1-1
Ρεπό: Οπούντιος Μαρτίνου
5ος όμιλος – 3η αγωνιστική
Θύελλα Κατσικάς-ΟΦΑΜ ΑΝΑΒΟΛΗ
Αστέρας Καληράχης-Παναγρινιακός 1-0
ΠΑΣ Πρέβεζα-Αναγέννηση Άρτας 1-0
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-Κέρκυρα 5-0
ΑΕ Μεσολογγίου-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας ΑΝΑΒΟΛΗ
Αμβρακικός Λουτρού-Τηλυκράτης Λευκάδας 0-2
ΑΕ Λευκίμμης-ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου 3-2
6ος όμιλος – 3η αγωνιστική
Πανιώνιος-Χαραυγιακός 2-1
Αήττητος Σπάτων-Προοδευτική 0-4
Μαρκό-Πανναξιακός 0-2
Ηλιούπολη-ΑΕ Μυκόνου 2-1
ΑΕ Μοσχάτου-Φωστήρας 0-1
Ρεπό: Εθνικός
7ος όμιλος – 4η αγωνιστική
Άγιος Ιερόθεος-Πανναυπλιακός 0-0
Άρης Σκάλας-Ερμιονίδα 2-2
Μολαϊκός-Ατρόμητος Χιλιομοδίου 1-1
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου-ΠΑΟ Ρουφ 1-3
Κηφισιά-Πανγυθεατικός 1-0
Κορωνίδα Κοιλάδας-Ερμής Μελιγούς 0-0
Ρεπό: Παναρκαδικός
8ος όμιλος – 4η αγωνιστική
Αετός Λουτρών-Αίας Σαλαμίνας (Δευτέρα 2/11 – 15:00)
Πανελευσινιακός-Θύελλα Ραφήνας ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΟ Πυλίου Κω-ΑΨΕΣ Πυθαγόρας (Σάββατο 31/10 – 13:00) ΑΝΑΒΟΛΗ
Ακράτητος-Αστέρας Βάρης 1-1
Μικρασιατική Χίου-ΑΟ Καραβά 1-0
ΑΠΟ Κερατσίνι-Αιολικός (Δεύτερα 2/11 – 15:00)
9ος όμιλος – 4η αγωνιστική
Θύελλα Πατρών-Παναιγιάλειος 1-2
ΑΠΣ Ζάκυνθος-Αίας Γαστούνης 1-1
Ναυπακτιακός Αστέρας-Παλληξουριακός 2-0
ΑΟ Διαβολιτσίου-Εθνικός Σκουλικάδου ΑΝΑΒΟΛΗ
Διαγόρας Βραχνεΐκων-ΑΟ Τσιλιβή 4-0
ΠΑΟ Βάρδας-Αχαϊκή 0-0
Ρεπό: Πάμισος Μεσσήνης
Αλμυρός Γαζίου-Γιούχτας 1-1
Άγιος Νικόλαος-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 2-3
ΑΟ Παλαιόχωρας-ΑΕ Νεάπολη 4-1
Αστέρας Ρεθύμνου-Πόρος 1-2
Πλατανιάς-ΑΟ Δαμάστας 1-1
Άρης Σούδας-Ρεθυμνιακός 2-1
Αναγέννηση Ιεράπετρας-Ηρόδοτος 1-1
Άρης Ρεθύμνου-Ατσαλένιος 1-3