To ματς της χρονιάς στο Μαρτινέγκο!

SMS
07:50 | 02/12/2019

Τυχεροί όσοι βρέθηκαν εκεί το μεσημέρι της Κυριακής

Το ματς ανάμεσα στον Πόρο και τον Γιούχτα, για την 12η αγωνιστική στον 8ο όμιλο της Γ' Εθνικής, τα είχε όλα. Νεύρα, δύναμη,φωνές για διαιτησία, πέναλτι και πάνω από όλα 7 γκολ!

Ο Γιούχτας προηγήθηκε με 2-0 νωρίς με δύο τέρματα του Ραπτάκη, Πήλιος και Λουμπάκης ισοφάρισαν πριν το τέλος του ημιχρόνου με τον Φραγκουλάκη να δίνει ξανά προβάδισμα στην ομάδα των Αρχανών, στο 58'. Όμως, ο Πόρος αντέδρασε ξανά, ο Ποκόνγκ ισοφάρισε στο 67' ενώ τρία λεπτά αργότερα ο Φραγκουλάκης πέτυχε το πιο όμορφο τέρμα του αγώνα, διαμόρφωσε το 4-3, με την ομάδα του Μηνά Πίτσου να μένει με 10 παίκτες και να διαμαρτύρεται μετά το τέλος του αγώνα για την διαιτησία του αγώνα.

Ένα πολύ όμορφο παιχνίδι το οποίο ολοκληρώθηκε με τον Γιούχτα να κάνει το 4χ4 στα τελευταία ματς και τον Πόρο να παίρνει το χειροκρότημα...