Το τηλεοπτικό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων της Κυριακής
Πού θα δείτε, τι.
Το ντέρμπι Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ για την 9η αγωνιστική της Superleague 1, ξεχωρίζει από το πρόγραμμα της Κυριακής 11 Νοεμβρίου, το οποίο είναι χορταστικό σε Ελλάδα και Ευρώπη, ποδόσφαιρο και μπάσκετ.
Αναλυτικά οι αθλητικές μεταδόσεις:
13:30 COSMOTE SPORT 1 HD Βενέτσια – Ρόμα Serie A Ποδόσφαιρο
14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Νταντί – Σέλτικ Scottish Premiership Ποδόσφαιρο
14:00 Eurosport 2 Motocross Λομβαρδία Μηχανοκίνητα
14:00 Novasports 2HD Μαρσέιγ – Μετς Ligue 1 Ποδόσφαιρο
14:30 Novasports 5HD Κλαμπ Μπριζ – Σταντάρ Λιέγης Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
14:30 Novasports 3HD Ζανκτ Πάουλι – Ζαντχάουζεν Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο
15:00 Novasports Start Λέτσε – Πάρμα Serie B Ποδόσφαιρο
15:00 Novasports 1HD Βιγιαρεάλ – Χετάφε La Liga Ποδόσφαιρο
15:00 Novasports Prime Αστέρας Τρίπολης – Λαμία Super League
15:30 Novasports 4HD Φορτούνα Σιτάρντ – Αϊντχόφεν Eredivisie Ποδόσφαιρο
16:00 COSMOTE SPORT 5 HD Έβερτον – Τότεναμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο
16:00 COSMOTE SPORT 9 HD Ουντινέζε – Σασουόλο Serie A Ποδόσφαιρο
16:00 COSMOTE SPORT 8 HD Λιντς – Λέστερ Serie A Ποδόσφαιρο
16:00 COSMOTE SPORT 6 HD Τζόκοβιτς-Μεντβέντεφ Τελικός ATP Masters 1000 Rolex Paris Τένις
16:00 COSMOTE SPORT 3 HD Σαμπντόρια – Μπολόνια Serie A Ποδόσφαιρο
16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Άρσεναλ – Γουότφορντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο
16:30 Novasports 3HD Χέρτα – Λεβερκούζεν Bundesliga Ποδόσφαιρο
17:00 COSMOTE SPORT 4 HD Γιάλοβασπορ – Φενέρμπαχτσε Τουρκικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
17:00 ΕΡΤ3 ΠΑΟΚ – ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ Basket League Μπάσκετ
17:00 ΕΡΤ Sports 2 Ηρακλής – Απόλλων Πάτρας Basket League Μπάσκετ
17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Βόλος ΝΠΣ – Άρης Super League Ποδόσφαιρο
17:15 Novasports 2HD Βαλένθια – Ατλέτικο Μαδρίτης La Liga Ποδόσφαιρο
17:30 ΕΡΤ Sports 1 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κολύμβησης 25μ. Κολύμβηση
17:45 Novasports 4HD Φέγενορντ – Αλκμααρ Eredivisie Ποδόσφαιρο
18:05 Novasports Start Νις – Μονπελιέ Ligue 1 Ποδόσφαιρο
18:30 COSMOTE SPORT 3 HD Γουέστ Χαμ – Λίβερπουλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο
18:30 Novasports 5HD Κρεμόνα – Αρμάνι Μιλάνο Lega Basket Serie A Μπάσκετ
18:30 Novasports 3HD Κολωνία – Ουνιόν Βερολίνου Bundesliga Ποδόσφαιρο
19:00 COSMOTE SPORT 9 HD Σάντα Κλάρα – Πόρτο Liga Portugal Ποδόσφαιρο
19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Νάπολι – Βερόνα Serie A Ποδόσφαιρο
19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Λάτσιο – Σαλερνιτάνα Serie A Ποδόσφαιρο
19:30 COSMOTE SPORT 4 HD Μπασκόνια – Μάλαγα ACB Liga Endesa Μπάσκετ
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ Super League Ποδόσφαιρο
19:30 Novasports News Μαγιόρκα – Ελτσε La Liga Ποδόσφαιρο
19:30 Novasports 6HD Αντβέρπ – Άντερλεχτ Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
19:30 Novasports 1HD Οσασούνα – Ρεάλ Σοσιέδαδ La Liga Ποδόσφαιρο
19:30 Novasports Prime Ολυμπιακός – Ιωνικός Super League Ποδόσφαιρο
20:00 ΕΡΤ3 Περιστέρι – Ολυμπιακός Basket League Μπάσκετ
20:30 Novasports 3HD Γκρόιτερ Φιρτ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga Ποδόσφαιρο
21:00 ΕΡΤ2 – COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2021 – Grand Prix Μεξικό Αγώνας
21:00 COSMOTE SPORT 3 HD Πάκος Φερέιρα – Σπόρτινγκ Λισαβόνας Liga Portugal Ποδόσφαιρο
21:00 Novasports 4HD Άγιαξ – Γκόου Αχέντ Ιγκλς Eredivisie Ποδόσφαιρο
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Μίλαν – Ίντερ Serie A Ποδόσφαιρο
21:45 Novasports 2HD Ρεν – Λιόν Ligue 1 Ποδόσφαιρο
22:00 Novasports 1HD Μπέτις – Σεβίλλη La Liga Ποδόσφαιρο
22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Τορόντο Ράπτορς – Μπρούκλιν Νετς NBA Μπάσκετ
22:45 Novasports 5HD Μόντρεαλ – Ορλάντο MLS Ποδόσφαιρο
23:15 COSMOTE SPORT 9 HD Μπενφίκα – Μπράγκα Liga Portugal Ποδόσφαιρο