Χτύπησαν προπονητή και παίκτες του Ηροδότου

18:27 | 13/05/2018

Σκηνές... ζούγκλας στην Αμαλιάδα, στο ημίχρονο του αγώνα Αστέρας Αμαλιάδας-Ηρόδοτος. Χτυπήθηκαν ο προπονητής και παίκτες της ομάδας της Ν. Αλικαρνασσού και το ματς έχει διακοπεί.

Μια απίστευτη επίθεση δέχτηκε η αποστολή του Ηροδότου στο ημίχρονο του ματς με τον Αστέρα Αμαλιάδας κι ενώ δεν υπήρχε σκορ (0-0) στη συνάντηση. Συγκεκριμένα, όπως καταγγέλλουν, οι άνθρωποι της Ν. Αλικαρνασσού, μπράβοι των γηπεδούχων μπήκαν στον αγωνιστικό χώρο και τους χτύπησαν.

Ο φωτογραφικός φακός, εξάλλου, τα λέει όλα και κανείς δεν μπορεί να πει με σιγουριά τι μέλλει γενέσθαι. Το δεύτερο μέρος δεν έχει ξεκινήσει ακόμη και φυσικά δεν μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο, αφού η κατάσταση έχει ξεφύγει. Άπαντες, έτσι περιμένουν τις αποφάσεις του διαιτητή Τάση.

*Οι φωτογραφίες αναρτήθηκαν στην επίσημη ιστοσελίδα του Ηροδότου στο Facebook.