Δείτε τα γκολ της μεγάλης ανατροπής του ΟΦΗ

20:47 | 14/04/2019

Δείτε τα γκολ του ΟΦΗ επί του Παναθηναϊκού στο ΟΑΚΑ, τα οποία έφεραν το σπουδαίο διπλό με 3-1!

Ο Ομιλος βρέθηκε πίσω στο σκορ με το γκολ-πέναλτι του Μακέντα, αλλά στο β' μέρος κατάφερε να ανατρέψει το αποτέλεσμα.

Το 1-1 ήρθε στο 57ο λεπτό. Από κομπίνα σε εκτέλεση κόρνερ, ο Σάσι έκανε την κεφαλιά, ο Διούδης είχε κακή έξοδο, η μπάλα βρήκε στον Κοροβέση και με αυτογκόλ ήρθε η ισοφάριση για τον ΟΦΗ.

Στο 71ο λεπτό ήρθε το 1-2 με τον Σασί να παίρνει το... ριμπάουντ και να κάνει το 1-2!

Το κερασάκι στην τούρτα έβαλε ο Γιακουμάκης λίγο μετά την είσοδό του στο ματς, διαμορφώνοντας το τελικό και θριαμβευτικό 3-1.