Ισοπαλία, βολική για τον ΟΦΗ, στους «Ζωσιμάδες»

21:34 | 16/01/2022

Σε ένα ματς που δημιούργησε από νωρίς προσδοκίες, δίχως όμως να τις εκπληρώσει, ο ΠΑΣ Γιάννινα αναδείχθηκε ισόπαλος 1-1 με τον Ατρόμητο στο πλαίσιο της 18ης αγωνιστικής.

Απίστευτο ήταν το ξεκίνημα της αναμέτρησης, με τον Ατρόμητο να πετυχαίνει γκολ πριν την συμπλήρωση του πρώτου λεπτού και τον ΠΑΣ να ισοφαρίζει περίπου ένα λεπτό αργότερα! Πιο απλά, σε λιγότερο από τρία λεπτά είδαμε δύο γκολ, δια.. χειρός, Κουλούρη και Περέα αντίστοιχα.

Οι δύο ομάδες, όμως, έμειναν στο 1-1, αποτέλεσμα που είναι αν μη τι άλλο θετικό για τον ΟΦΗ που βλέπει τον ΠΑΣ να μην απομακρύνεται (όπως και από τον Παναθηναϊκό μετά το 0-0 με τον Ολυμπιακό).