Ξεχωρίζει το Ζαρός - ΠΑΝΟΜ από το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου

08:50 | 09/11/2018

​Ντέρμπι και πολλές εκπλήξεις επιφυλάσσουν τα πρωταθλήματα τις ΕΠΣΗ το Σαββατοκύριακο (10-11/11).

Από το πρωτάθλημα της Α1, ξεχωρίζει το ντέρμπι του πρωτοπόρου Ζαρού με τον ΠΑΝΟΜ (11/11, 15.00). Δύο δυνατές ομάδες με στόχους στο φετινό πρωτάθλημα, με τους γηπεδούχους να κυνηγούν μια ακόμη νίκη και τους φιλοξενούμενους να θέλουν να κάνουν την έκπληξη κόντρα στους «πράσινους».

Δύσκολο έργο θα έχει και η ομάδα της Δαμάστας, η οποία φιλοξενείτε από το Αθλόπολις (11/11, 15.00) στο πλαίσιο της 10ης αγωνιστικής της Α2. Οι «μπλε» θέλοντας τη νίκη πάση θυσία, θα αντιμετωπίσουν το παιχνίδι με σοβαρότητα προκειμένου να πετύχουν το στόχο τους.

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου αναλυτικά:

Α1 Κατηγορίας (10η αγωνιστική)

  • ΜΙΝΩΙΚΗ - ΤΥΛΙΣΟΣ   10/11/18 15:00
  • ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ   10/11/18 15:30
  • Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ   11/11/18 15:00
  • ΖΑΡΟΣ - ΠΑΝΟΜ   11/11/18 15:00
  • ΦΑΙΣΤΟΣ - ΓΟΡΤΥΣ   11/11/18 15:00
  • ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΡΩΜΑΝΟΣ   11/11/18 15:00
  • ΜΟΙΡΕΣ - ΠΟΡΟΣ   11/11/18 15:00
  • ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ   11/11/18 15:00


Α2 Κατηγορία (10η αγωνιστική)

  • ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ  10/11/18 15:00
  • ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ  10/11/18 15:00
  • ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ  10/11/18 15:00
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ  10/11/18 15:00
  • ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΔΑΜΑΣΤΑ  11/11/18 15:00
  • Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΛΙΝΤΟ  11/11/18 15:00
  • ΡΟΥΒΑΣ - ΑΣΗΜΙ  11/11/18 15:00
  • ΔΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ  11/11/18 15:00


Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (8η αγωνιστική)

  • ΒΟΝΗ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ  10/11/18 15:00
  • ΠΗΓΑΣΟΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ  10/11/18 15:00
  • ΧΑΡΑΥΓΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ  10/11/18 15:00
  • ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΓΑΡΙΠΑ  10/11/18 17:30
  • ΚΑΝΑΡΙΑ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  11/11/18 11:00
  • ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ  11/11/18 13:00
  • ΜΟΧΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ  11/11/18 15:00


Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος (8η αγωνιστική)

  • ΡΑΥΚΟΣ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ  10/11/18 15:00
  • ΑΣΙΤΕΣ - ΘΕΡΙΣΟΣ 1978  10/11/18 15:00
  • ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  11/11/18 15:00
  • ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΟΦΑΜ  11/11/18 15:00
  • ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΔΑΦΝΕΣ  11/11/18 15:00
  • ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ  11/11/18 15:00


Γ΄ Κατηγορία (5η αγωνιστική)

  • ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΙΝΙ  10/11/18 15:00
  • ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.  10/11/18 15:00
  • ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ  10/11/18 15:00
  • ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ  10/11/18 17:30
  • ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ  ANABOΛΗ
  • ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΡΟΔΙΑ  11/11/18 15:00
Το σύνολο του περιεχομένου και των υπηρεσιών του capitano.gr διατίθεται στους επισκέπτες για προσωπική χρήση.
Απαγορεύεται η χρήση ή επανεκπομπή του, σε οποιοδήποτε μέσο, με ή άνευ επεξεργασίας, χωρίς τη γραπτή άδεια του εκδότη.