LIVE: Αιγάλεω - Εργοτέλης 0-2 (Τελικό)

Παρακολουθείστε μέσα από το Capitano.gr, την εξέλιξη του αγώνα μεταξύ Εργοτέλη και Αιγάλεω για την 4η φάση του Κυπέλλου Ελλάδος

*Τέλος του αγώνα. Ο Εργοτέλης νίκησε 0-2 το Αιγάλεω και πέρασε στην επόμενη φάση του Κυπέλλου Ελλάδας.

*Καθυστερήσεις στο ματς.

*Αγκαλιά με την πρόκριση πλέον η ομάδα του Ταουσιάνη.

*Με σουτ από τα περίπου 25 μέτρα ο Μπουρσέλης νίκησε τον Σικαλιά και σημείωσε το 0-2.

*79o λεπτό Ο Εργοτέλης πετυχαίνει δεύτερο τέρμα και καθαρίζει την πρόκριση.

*Επεισοδιακή ήταν η σημερινή συνεδρίαση της Super League 2, όπου τα πράγματα ξέφυγαν.

*Ο Ροβίθης έδωσε έτοιμο γκολ στον Μπαράτα, που έκανε το 0-1 στο ματς.

*70o λεπτό Ο Εργοτέλης παίρνει το προβάδισμα στο παιχνίδι.

*62ο λεπτό Ο Μπούσης βρήκε τον Μπαράτα, που δε σημάδεψε σωστά από ευνοϊκή θέση.

*60ο λεπτό Ο Ντιατά σούταρε και αστόχησε από κοντά για το Αιγάλεω.

*Ο Εργοτέλης συνεχίζει να έχει την υπεροχή.

*Η ομάδα του Γιάννη Ταουσιάνη έχει μπει πολύ δυνατά στο δεύτερο μέρος.

*50ο λεπτο Ο Μπαράτα βρήκε τον Τσέλιο, που σούταρε άουτ, σε μια μεγάλη φάση για τον Εργοτέλη.

*Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος.

ΗΜΙΧΡΟΝΟ: Αιγάλεω-Εργοτέλης 0-0

* Το Αιγάλεω έχει την κατοχή, αλλά δεν απειλεί ιδιαίτερα τον Εργοτέλη που προσπαθεί να παίξει με αντεπιθέσεις.

* Η Καβάλα κάνει το 2-0 επί των Χανίων με το γκολ του Καθάριου.

* Πάνω από 1000 φίλαθλοι στις εξέδρες στο ματς του Εργοτέλη στο Αιγάλεω.

25ο λεπτό: Ο Τσέλιος καθυστέρησε μέσα στην περιοχή να πλασάρει από καλή θέση και οι αμυντικοί τον ανέκοψαν.

11ο λεπτό: Σουτ του Ροζέριο Μάρτινς από καλή θέση, έδιωξε ο Καλογεράκης.

9ο λεπτό: Μακρινό σουτ του Λάμπρου για το Αιγάλεω, η μπάλα άουτ