LIVE η Γ' Εθνική - τελικά αποτελέσματα

15:45 | 06/10/2019

Ενημερωθείτε από το Capitano.gr για την εξέλιξη των αγώνων της 3ης αγωνιστικής του κρητικού όμιλου της Γ' Εθνικής.

Τελικά αποτελέσματα:

ΠΟΑ-Πανακρωτηριακός 1-0
Γιούχτας-Πόρος 1-1
Ρεθυμνιακός-Επισκοπή 0-2
ΑΟΑΝ-Ηρόδοτος 0-2

Γκολ ο ΠΟΑ με τον Νικολί στις καθυστερήσεις, 1-0!

* Παίζουμε τις καθυστερήσεις στους αγώνες.

Γκολ για τον Γιούχτα! Στο 84' ο Μπαλντοβάλιεφ κάνει το 1-1 κόντρα στον Πόρο.

Τα αποτελέσματα έως τώρα:

ΠΟΑ-Πανακρωτηριακός 0-0
Γιούχτας-Πόρος 0-1
Ρεθυμνιακός-Επισκοπή 0-1

Γκολ για τον Ηρόδοτο! Στο 75' ο Βακράκος κάνει το 0-2 και φέρνει την ομάδα του πιο κοντά στο τρίποντο.

Γκολ για τον Ηρόδοτο! Ο Αμαραντίδης στο 64ο λεπτό ανοίγει το σκορ στον Άγιο Νικόλαο.

ΑΟΑΝ-Ηρόδοτος 0-0

Γκολ για τον Πόρο! Στο 64ο λεπτό ο Μεταξακάκης κάνει το 0-1 επί του Γιούχτα.

* Δεύτερη κίτρινη στον Κούνστιτς στο 55'. Με 10 συνεχίζει η Επισκοπή

* Αναγκαστική αλλαγή για τον Ηρόδοτο στο 55΄ο Καργιώτάκης έξω και στην θέση του ο Μπαλάφας.

ΑΡΧΙΣΕ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΤΩΝ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΕΩΝ

Αποτελέσματα ημιχρόνου

Γιούχτας-Πόρος 0-0

* Hμίχρονο στο Ατσαλένιο: ΠΟΑ-Πανακρωτηριακός 0-0

34ο λεπτό: Αναγκαστική αλλαγή για τον Γιούχτα, βγαίνει ο Ραπτάκης και μέσα περνά ο Λογοθέτης

27ο λεπτό: Στον Αγιο Νικόλαο, ο Μήτρου έβγαλε με φοβερή επέμβαση την κεφαλιά του Αλμύρια διατηρώντας το 0-0.

* Πολύ καλό παιχνίδι στον Άγιο Νικόλαο, πάνω-κάτω η μπάλα και φάσεις μπροστά και από τις δύο εστίες.

* Τα αποτελέσματα έως τώρα:

* Γκολ για την Επισκοπή! Στο 10ο λεπτό ο Πολυχρόνης με σέντρα-σουτ άνοιξε το σκορ.

* Ο Γιούχτας πιέζει τον Πόρο, έχοντας την κατοχή. Και σε αυτό το παιχνίδι δεν έχουμε γκολ.

* Στον Αγιο Νικόλαο, ο Ηρόδοτος είναι πιο καλός και μάλιστα στο 1ο λεπτό πλησίασε στο 0-1. Συγκεκριμένα, ο Αμαραντίδης μετά από λάθος της άμυνας έκανε το σουτ όμως ήταν αδύναμο και έφυγε άουτ.

* Στο Ατσαλένιο, στο 16ο λεπτό η κεφαλιά του Καϊμακαμούδη, μετά από κόρνερ, κόντραρε και έφυγε κόρνερ δίπλα από το δεξί

Ρεθυμνιακός-Επισκοπή 0-0

ΑΡΧΙΣΑΝ ΟΙ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΕΙΣ

* Στο Ατσαλένιο, ο ΠΟΑ αναζητά την πρώτη του νίκη μετά από 2 αγώνες και μόλις 1 βαθμό.