LIVE η Γ' Εθνική - τελικά αποτελέσματα

15:38 | 13/10/2019

Ενημερωθείτε για την εξέλιξη των σημερινών αγώνων στον κρητικό όμιλο της Γ' Εθνικής.

Πανακρωτηριακός-Ρεθυμνιακός 2-1

* Γκολ για τον Γιούχτα! Στη συνέχεια της φάσης, μετά το χαμένο πέναλτι των γηπεδούχων, ο Γιούχτας ισοφαρίζει με κεφαλιά του Δ. Πλουσή, μετά από εκτέλεση κόρνερ!

* Μεγάλη ευκαιρία για τον Γιούχτα να ισοφαρίσει, με τον Μανουσάκη να αποκρούει πέναλτι του Μπαντοβαλίεφ στο 68ο λεπτό.

* Στο 65ο λεπτό ο Πλουσής σκόραρε για τον ΠΟΑ - Γιούχτας-ΠΟΑ 1-2

* Γκολ ο ΠΟΑ στις Αρχάνες, παίρνει ξανά το προβάδισμα.

* Πιέζει η Επισκοπή τον ΑΟΑΝ για το γκολ.

* 51ο λεπτό: Κόκκινη κάρτα για τον Γιούχτα, αφού ο Τουγλής είδε τη δεύτερη κίτρινη κάρτα.

* Γκολ για το ΣΥΝΚΑ! Στο 53ο λεπτό οι φιλοξενούμενοι διευρύνουν το προβάδισμά τους επί του Πόρου σε 1-3.

* ΣΕΝΤΡΑ ΣΤΟ Β' ΜΕΡΟΣ ΤΩΝ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΕΩΝ

* Αποτελέσματα ημιχρόνου:

Γιούχτας-ΠΟΑ 1-1
Πόρος-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-2

* Πλησιάζουμε στη λήξη του πρώτου ημιχρόνου των αναμετρήσεων

Πανακρωτηριακός-Ρεθυμνιακός 1-0

* «Βρέχει» γκολ στο Μαρτινέγκο! Ο ΠΟΑ μειώνει στο 38ο λεπτό με εύστοχο χτύπημα πέναλτι του Μεταξάκη.

* Στο 35ο λεπτό ο Ραπτάκης φέρνει το ματς στα ίσια στις Αρχάνες - Γιούχτας-ΠΟΑ 1-1

* Γκολ για τον Γιούχτα!

28ο λεπτό: Γκολ για το ΣΥΝΚΑ! Στο 28' ο Κόλα κάνει το 0-2 επί του Πόρου.

23o λεπτό: Ευκαιρία για τον Πόρο να ισοφαρίσει. Γύρισμα Καρβέλα από αριστερά, αμαρκαριστος ο Μαραθιανός μέσα στην περιοχή του ΣΥΝΚΑ έκανε το σουτ, η μπάλα πέρασε πάνω από τα δοκάρια του Βλαχάκη.

* Πιέζει ο Γιούχτας μετά το γκολ που δέχθηκε.

Γιούχτας-ΠΟΑ 0-1
Πανακρωτηριακός-Ρεθυμνιακός 0-0
Πόρος-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 0-1

* Γκολ για το ΣΥΝΚΑ! Στο 14ο λεπτό ο Βεστάκης με σουτ ανοίγει το σκορ επί του Πόρου.

Τα αποτελέσματα έως τώρα:

Πόρος-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 0-0

* Στο 14ο λεπτό ο Τζουανάκης ανοίγει το σκορ για την ομάδα του Ατσαλένιου, πετυχαίνοντας ταυτόχρονα το πρώτο γκολ της αγωνιστικής.

* Χωρίς γκολ οι αγώνες στα πρώτα λεπτά

ΑΡΧΙΣΑΝ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

* Δίχως αμφιβολία το σπουδαιότερο ματς της 4ης αγωνιστικής είναι αυτό του Γιούχτα με τον ΠΟΑ, ενώ η Επισκοπή θέλει να εκμεταλλευτεί το ρεπό του Ηροδότου για να ανέβει στην πρώτη θέση εφόσον κερδίσει τον ΑΟΑΝ.