Ενημερωθείτε για την εξέλιξη των αναμετρήσεων του κρητικού ομίλου της Γ' Εθνικής.

ΠΟΑ-ΣΥΝΚΑ 1-1

ΑΟΑΝ-Ρεθυμνιακός 1-1

Ηρόδοτος-Γιούχτας 0-2

Επισκοπή-Πόρος 2-0

Ηρόδοτος-Γιούχτας - γκολ για τον Γιούχτα: Στο 88ο λεπτό ο Πλουσής σκοράρει και κάνει το 0-2 στο ντέρμπι!

ΠΟΑ-ΣΥΝΚΑ - γκολ για το ΣΥΝΚΑ: Στο 93' ο Βεστάκης ισοφαρίζει με κοντινό σουτ, 1-1!

ΠΟΑ-ΣΥΝΚΑ - γκολ για τον ΠΟΑ: Ο Γκελοσάνι στο 72' ανοίγει το σκορ για την ομάδα του Ατσαλένιου!

ΑΟΑΝ-Ρεθυμνιακός - γκολ για τον ΑΟΑΝ: Ο Καλογιαννίδης στο 50ο λεπτό ισοφαρίζει.

Επισκοπή-Πόρος - γκολ για την Επισκοπή: Ο Τσιριγώτης με κεφαλιά στο 50ο λεπτό κάνει το 2-0.

Ηρόδοτος-Γιούχτας: Αποβολή για τον Μωραϊτή λίγο πριν το υτέλος του α' ημιχρόνο, με 10 ο Γιούχτας

Τα αποτελέσματα έως τώρα:

ΠΟΑ-ΣΥΝΚΑ 0-0

ΑΟΑΝ-Ρεθυμνιακός 0-1

Ηρόδοτος-Γιούχτας 0-1

Επισκοπή-Πόρος 1-0

Ηρόδοτος-Γιούχτας- γκολ για τον Γιούχτα: Ο Μωραϊτης σκοράρει στο 38' με σουτ και κάνει το 0-1. Οι γηπεδούχοι διαμαρτυρήθηκαν για επιθετικό φάουλ στην αρχή της φάσης.

Επισκοπή-Πόρος - γκολ για την Επισκοπή: Ο Καρβουνιάτης με δυνατή κεφαλιά άνοιξε το σκορ στο 32' για τους γηπεδούχους.

Επισκοπή-Πόρος: Ο Πίσπας σκόραρε στο 26', αλλά ορθώς υποδείχθηκε οφσάιντ.

ΠΟΑ-ΣΥΝΚΑ: Απίστευτος μονόλογος του ΠΟΑ απέναντι στο ΣΥΝΚΑ που έχει κλειστεί.

Ηρόδοτος-Γιούχτας: Μοιρασμένο το ματς στα πρώτα του λεπτά.

Επισκοπή-Πόρος: Οι γηπεδούχοι έχουν μπει δυνατά και πιέζουν.

ΠΟΑ-ΣΥΝΚΑ: Στο μισό γήπεδο παίζει ο ΠΟΑ τους φιλοξενούμενους και πιέζει για το γρήγορο γκολ.

ΠΟΑ-ΣΥΝΚΑ: Καλή ευκαιρία για τον ΠΟΑ στο 5ο λεπτό σε εκτέλεση φάουλ του Λέκκα. Έδιωξε με γροθιές ο γκολκίπερ των φιλοξενούμενων.