LIVE η Γ' Εθνική - τελικά αποτελέσματα

14:47 | 12/01/2020

Ενημερωθείτε για την εξέλιξη των αγώνων της 16ης αγωνιστικής του κρητικού ομίλου της Γ' Εθνικής

Τελικό αποτέλεσμα: Γιούχτας-Επισκοπή 1-1

Τελικό αποτέλεσμα: ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Ηρόδοτος 1-0

Τελικό αποτέλεσμα: Πόρος-Πανακρωτηριακός 3-1

Τελικό αποτέλεσμα: ΠΟΑ-ΑΟΑΝ 1-1

Γιούχτας-Επισκοπή - γκολ ο Γιούχτας: Στο 88ο λεπτό ο Πλουσής με δυνατό σουτ από κοντά, μετά από εκτέλεση κόρνερ, κάνει το 1-1!

ΠΟΑ-ΑΟΑΝ - ευκαιρία για τον ΑΟΑΝ: Εκπληκτική επέμβαση του Μανουσάκη στο 91' σε εξ επαφής γυριστό του Θεοδωρίδη!

ΣΥΝΚΑ-Ηρόδοτος - μεγάλη ευκαιρία για τον Ηρόδοτο: Ο Κασαπίδης έδιωξε εντυπωσιακά την καρφωτή κεφαλιά του Σεραφειμίδη στο 85'!

Πόρος-Πανακρωτηριακός - γκολ ο Πανακρωτηρακός: Με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Δρακάκη στο 87', οι φιλοξενούμενοι μειώνουν 3-1.

Τα αποτελέσματα έως τώρα:

ΠΟΑ-ΑΟΑΝ 1-1

Γιούχτας-Επισκοπή 0-1

ΣΥΝΚΑ-Ηρόδοτος 1-0

Πόρος-Πανακρωτηριακός 3-0

ΠΟΑ-ΑΟΑΝ - γκολ για τον ΑΟΑΝ: Ο Θεοδωρίδης ισοφαρίζει για τους φιλοξενούμενους στο 80ο λεπτό.

Πόρος-Πανακρωτηριακός - γκολ ο Πόρος: Λίγο μετά την είσοδό του στο ματς, ο Αμαραντίδης σκοράρει το πρώτο του γκολ με την φανέλα του Πόρου και κάνει το 3-0 στο 81'.

Πόρος-Πανακρωτηριακός - γκολ ο Πόρος: Με ωραίο τελείωμα του νεοαποκτηθέντα Ζαχαρουδιάκη στο 79', ο Πόρος προηγείται 2-0.

ΠΟΑ-ΑΟΑΝ 1-0

Πόρος-Πανακρωτηριακός 1-0

Πόρος-Πανακρωτηριακός - γκολ ο Πόρος: Με εξαιρετική ενέργεια του Ποκόνγκ, ο Πόρος ανοίγει το σκορ επί του Πανακρωτηριακού στο 69'.

ΣΥΝΚΑ-Ηρόδοτος - γκολ για το ΣΥΝΚΑ! Στο 60ο λεπτό ο Περδικάκης από κοντά κάνει το 1-0, μετά την ολιγωρία της άμυνας του Ηροδότου.

ΣΥΝΚΑ-Ηρόδοτος - ευκαιρία για το ΣΥΝΚΑ: Ο Μήτρου έδιωξε εντυπωσιακά την κεφαλιά του Μήτρου στο 55' μετά από εκτέλεση κόρνερ του Μποτωνάκη.

ΠΟΑ-ΑΟΑΝ - γκολ για τον ΠΟΑ: Μετά από εκτέλεση φάουλ, ο Καϊμακαμούδης με εξ επαφής κεφαλιά άνοιξε το σκορ στο 48ο λεπτό κάνοντας το 1-0.

*Άρχισε το β' μέρος των αγώνων.

AΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ:

ΠΟΑ-ΑΟΑΝ 0-0

ΣΥΝΚΑ-Ηρόδοτος 0-0

Πόρος-Πανακρωτηριακός 0-0

Γιούχτας-Επισκοπή - ευκαιρία για τον Γιούχτα: Δοκάρι η μπάλα σε σουτ του Μαυρομάτη στο 38'!

Γιούχτας-Επισκοπή - γκολ η Επισκοπή: Στο 29ο λεπτό ο Πίσπας με ωραίο σουτ μετά από πάσα του Φουκαράκη κάνει το 0-1 στις Αρχάνες.

ΠΟΑ-ΑΟΑΝ - ευκαιρία για τον ΑΟΑΝ: Πρώτη φάση στο Ατσαλένιο στο 33'. Η μπάλα έφτασε στον Θεοδωρίδη, ο οποίος σούταρε σχεδόν εξ επαφής, αλλά ο γκολκίπερ του ΠΟΑ έδιωξε εντυπωσιακά.

ΣΥΝΚΑ-Ηρόδοτος - δοκάρι για το ΣΥΝΚΑ: Σουτ του Μποτωνάκη από το ημικύκλιο της μεγάλης περιοχής, η μπάλα χτύπησε στο οριζόντιο δοκάρι και έφυγε άουτ.

Γιούχτας-Επισκοπή: Χωρίς τη μεγάλη φάση ακόμα το ντέρμπι στις Αρχάνες.

ΠΟΑ-ΑΟΑΝ: Μοιρασμένο το παιχνίδι έως τώρα, χωρίς φάσεις.

ΣΥΝΚΑ-Ηρόδοτος: Δυνατό σουτ του Τσακάνι στο 7', η μπάλα άουτ.