Τελικό: Πόρος-Ηρόδοτος 1-2

Τελικό: Πανακρωτηριακός-ΑΟΑΝ 2-0

Τελικό: Ρεθυμνιακός-ΠΟΑ 0-1

Τελικό: Γιούχτας-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-0

Πόρος-Ηρόδοτος - γκολ ο Ηρόδοτος: Με πλασέ του Γκίνη οι φιλοξενούμενοι γυρίζουν το ματς και παίρνουν το προβάδισμα με 1-2!

Τα αποτελέσματα έως τώρα:

Πόρος-Ηρόδοτος 1-1

Ρεθυμνιακός-ΠΟΑ 0-1

Γιούχτας-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-0

Πανακρωτηριακός-ΑΟΑΝ 1-0

Ρεθυμνιακός-ΠΟΑ - γκολ ο ΠΟΑ: Ο Καϊμακαμούδης στο 85ο λεπτό «λύνει» τον γόρδιο δεσμό και δίνει το προβάδισμα στον ΠΟΑ

Γιούχτας-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - 77ο λεπτό: Μεγάλη ευκαιρία για τους φιλοξενούμενους, με τον Κουρουπάκη να διώχνει σωτήρια το σουτ του Μποτωνάκη.

Ρεθυμνιακός-ΠΟΑ 0-0

Ρεθυμνιακός-ΠΟΑ - νέα ευκαιρία για τον ΠΟΑ: Οι αμυντικοί του Ρεθυμνιακού έδιωξαν πάνω στη γραμμή πλασέ του Λέκκα!

Γιούχτας-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - 60ο λεπτό: Γκολ για τον Γιούχτα με τον Βελονάκη στο 60ο λεπτό.

Ξεκίνησε στο β' μέρος και στο Πόρος-Ηρόδοτος. Θυμίζουμε ότι υπήρξε δεκάλεπτη καθυστέρηση στη σέντρα της αναμέτρησης.

Ρεθυμνιακός-ΠΟΑ - 57ο λεπτό: Προσωπική ενέργεια του Λέκκα, ο οποίος έκανε το σουτ, αλλά η μπάλα χτύπησε στο δοκάρι!

Γιούχτας-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - 53ο λεπτό: Εκτέλεση φάουλ του Φραγκουλάκη ο Τζανής θα πιάσει την κεφαλιά, αλλά η μπάλα θα φύγει άουτ.

Ρεθυμνιακός-ΠΟΑ - 50ο λεπτό: Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Λέκκα, έδιωξε δύσκολα σε κόρνερ ο γκολκίπερ του Ρεθυμνιακού.

Τα αποτελέσματα ημιχρόνου:

Γιούχτας-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 0-0

Πανακρωτηριακός-ΑΟΑΝ: Οι γηπεδούχοι προηγούνται 1-0 από το 32' με τον Δρακάκη.

Πόρος-Ηρόδοτος - Γκολ για τον Ηρόδοτο: Στο 44ο λεπτό ο Ηρόδοτος απαντά και ισοφαρίζει 1-1 με τον Αννιτσάκη

Πόρος-Ηρόδοτος 1-0

Πανακρωτηριακός-ΑΟΑΝ 0-0

Ρεθυμνιακός-ΠΟΑ - 45ο λεπτό: Νέα μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΟΑ να ανοίξει το σκορ. Γύρισμα από αριστερά του Μαρκουλάκη, ο Καϊμακαμούδης πλάσαρε από καλή θέση, αλλά τελευταία στιγμή έβαλε την κόντρα αμυντικός του Ρεθυμνιακού και η μπάλα κατέληξε κόρνερ.

Ρεθυμνιακός-ΠΟΑ - 43ο λεπτό: Νέα ευκαιρία για τον ΠΟΑ σε κοντινή κεφαλιά του Καϊμακαμούδη που έφυγε λίγο άουτ!

Πόρος-Ηρόδοτος - Γκολ για τον Πόρο: Στο 33ο λεπτό ο Πήλιος ανοίγει το σκορ με πέναλτι και κάνει το 1-0. Το πέναλτι κέρδισε ο Τζόρνταν.

Ρεθυμνιακός-ΠΟΑ - 29ο λεπτό: Δυνατό σουτ του Πλουσή, απέκρουσε ο γκολκίπερ των γηπεδούχων. Πρώτη μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΟΑ.

* Δεν έχουμε ακόμα γκολ στις αναμετρήσεις

Πόρος-Ηρόδοτος: Άρχισε το ματς με περίπου 10 λεπτά καθυστέρηση λόγω του αγώνα γυναικών Εργοτέλης-Χανιά που γινόταν νωρίτερα στο Μαρτινέγκο.

Σέντρα στους αγώνες

*Τελευταία ματς σήμερα μέσα στο 2019 για τον 8ο όμιλο της Γ' Εθνικής. Η σέντρα έχει οριστεί στις 15.00. Αναλυτικά το πρόγραμμα: