Ηρακλής-Ηρόδοτος 1-0 (Τελικό)

14:41 | 27/10/2018

Παρακολουθείστε ζωντανά μέσα από το Capitano.gr την εξέλιξη του αγώνα Ηρακλής - Ηρόδοτος, για την 1η αγωνιστική της Football league

*Λήξη αγώνα

*Τέσσερα λεπτά καθυστερήσεις.

*85': Ο Τάι στη θέση του Ντούνη.

*76': Τρίτη αλλαγή για τον Ηρόδοτο. Ο Αμαραντίδης περνάει στη θέση του Κασαπάκη.

*67': Δεύτερη αλλαγή για τους γηπεδούχους. Μέσα ο Μενδρινός, έξω ο Παναγιωτούδης.

*64': Ρόβας και Κουτρομάνος απείλησαν για τον "Γηραιό", σε μια σημαντική διπλή ευκαιρία για τους γηπεδούχους.

*59': Ο Ρόβας παίρνει τη θέση του Χασομέρη, στην πρώτη αλλαγή του Ηρακλή.

*53': Δεύτερη αλλαγή για τον Ηρόδοτο. Στη θέση του Αυγενικού ο Αργκιλέσι.

*Ο Ηρακλής συνεχίζει να έχει τον έλεγχο της αναμέτρησης.

*Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος

*Τέλος ημιχρόνου.

*42': Ο Κουράκης αντέδρασε και πάλι σωστά στο σουτ του Ντούνη.

*35': Ο Ηρόδοτος απείλησε με τον Αυγενικού.

*35': Ο Ηρακλής σκόραρε, αλλά και πάλι το τέρμα του Περόνε ακυρώθηκε ως οφ σαιντ.

*33': Αναγκαστική αλλαγή για τον Ηρόδοτο. Ο Μασάδο στη θέση του Σμυρλή.

*Αυτή την ώρα ο ΑΟΧ/Κισσαμικός φιλοξενείται από την Σπάρτη και στο ματς δεν υπάρχει σκορ, ούτε μεγάλες φάσεις.

*32': Σκόραρε ο Ηρακλής, όμως το τέρμα του Ζιαμπάρη ακυρώθηκε ως οφ σάιντ.

*23': Ο Περόνε βρήκε τον Ντούνη, που έπιασε την κεφαλιά και ο Κουράκης απέκρουσε.

*18': Ευκαιρία για τον Ηρόδοτο. Το σουτ του Μωραΐτη από πλεονεκτική θέση πέρασε άουτ.

*15': Ο Κουράκης μπλόκαρε το σουτ του Κλέιτον.

Ο Περόνε σκόρερ των γηπεδούχων.

*9': ΓΚΟΛ 1-0 Ο Ηρακλής παίρνει το προβάδισμα.

*3': Ο Ντούνης βρήκε τον Περόνε, που δε σημάδεψε σωστά από το ύψος του πέναλτι.