LIVE ο κρητικός όμιλος της Γ' Εθνικής - τελικά αποτελέσματα

Τελικό αποτέλεσμα: Ηρόδοτος-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-2

Τελικό αποτέλεσμα: Επισκοπή-Γιούχτας 2-0

Τελικό αποτέλεσμα: ΑΟΑΝ-ΠΟΑ 3-1

Τελικό αποτέλεσμα: Πανακρωτηριακός-Πόρος 5-0

93ο λεπτό - Γκολ για τον ΠΟΑ: Ο Βοργιάς με εύστοχο χτύπημα πέναλτι μειώνει 3-1.

90+3' -  Πέμπτο γκολ για τον Πανακρωτηριακο. Φοβερό σουτ του Δρακάκη από αριστερά με το δεξί, η μπάλα στον ουρανό της εστίας του Παπαδόπουλου (5-0).

81ο λεπτό - Γκολ για τον ΑΟΑΝ: Ο Καλιγιαννίδης ανεβάζει τον δείκτη του σκορ στο 3-0 επί του ΠΟΑ!

72ο λεπτό - Τέταρτο γκολ για τον Πανακρωτηριακό. Στην αντεπίθεση ο Jordan της ομάδας του Ακρωτηρίου τετ-α-τετ πλάσαρε τον Παπαδόπουλο (4-0).

Τα αποτελέσματα έως τώρα:

Επισκοπή-Γιούχτας 2-0
Πανακρωτηριακός-Πόρος 3-0
ΑΟΑΝ-ΠΟΑ 2-0
Ηρόδοτος-ΣΥΝΚΑ 1-2

65ο λεπτό - Γκολ για το ΣΥΝΚΑ: Ο Βεστάκης κέρδισε πέναλτι και ο Μποτωνάκης το εκτέλεσε εύστοχα, κάνοντας το 1-2 επί του Ηροδότου στο Παγκρήτιο!

67ο λεπτό - Γκολ για τον ΑΟΑΝ: Ο Μαρκάκης με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι κάνει το 2-0 επί του ΠΟΑ

64ο λεπτό - Γκολ ο ΑΟΑΝ: Μετά από κόρνερ, ο Πυθαρούλης με κεφαλιά άνοιξε το σκορ.

ΑΟΑΝ-ΠΟΑ 0-0
Ηρόδοτος-ΣΥΝΚΑ 1-1

50ο λεπτό - Γκολ για το ΣΥΝΚΑ: Ο Νικόλτσης με σουτ κάνει το 1-1 στο Παγκρήτιο!

50ο λεπτό - Τρίτο γκολ για τον Πανακρωτηριακό. Αδράνεια στην άμυνα του Πόρου και ο Μπαδιεριτάκης από κοντά με το κεφάλι "τσίμπησε" τη μπάλα και την έσπρωξε στα δίχτυα (3-0).

ΣΕΝΤΡΑ ΣΤΟ Β' ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΤΩΝ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΕΩΝ

Αποτελέσματα ημιχρόνου:

Πανακρωτηριακός-Πόρος 2-0
Ηρόδοτος-ΣΥΝΚΑ 1-0

Ηρόδοτος-ΣΥΝΚΑ: Αποβλήθηκε με δεύτερη κίτρινη ο Παληγεώργος στο 40ο λεπτό. Με 10 η ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Ημίχρονο σε Επισκοπή και Αγιο Νικόλαο

42ο λεπτό - Γκολ για την Επισκοπή: Ο Πίσπας δίνει «αέρα» δύο τερμάτων στους γηπεδούχους κόντρα στον Γιούχτα!

39ο λεπτό - Γκολ για τον Ηρόδοτο! Σκοράρει ο Κοντογιάννης με σουτ μετά από στρώσιμο του Κουσίδη, έπειτα από σέντρα του Μπαλάφα!

*Ηρόδοτος-ΣΥΝΚΑ: Κακό παιχνίδι στο Παγκρήτιο, ο Ηρόδοτος δεν θυμίζει την εικόνα προηγούμενων αγώνων.

* Δεν έχουμε αλλαγή στα αποτελέσματα

Επισκοπή-Γιούχτας 1-0
Ηρόδοτος-ΣΥΝΚΑ 0-0

17ο λεπτό - γκολ για την Επισκοπή: Ο Νίκιτς ανοίγει το σκορ και δίνει το προβάδισμα στους γηπεδούχους.

Ηρόδοτος-ΣΥΝΚΑ: Στο 0-0 σε ένα πολύ κακό ματς χωρίς καμία ευκαιρία για τις δύο ομάδες!

ΑΟΑΝ-ΠΟΑ: Οι γηπεδούχοι έχουν την κατοχή, ο ΠΟΑ προσπαθεί να χτυπήσει στον κενό χώρο. Το 0-0 παραμένει

21ο λεπτό: Πρώτη αλλαγή για τον Πόρο, στη θέση του τραυματία Καρβελά ο Σπηλιώτης.

16ο λεπτό - Δεύτερο γκολ για τον Πανακρωτηριακό. Κορνερ Jordan από δεξιά και ο Βουρβαχάκης με προβολή στην καρδιά της άμυνας του Πόρου έσπρωξε τη μπάλα στα δίχτυα (2-0).

12ο λεπτό - Γκολ για τον Πανακρωτηριακό! Σκόρερ ο αρχηγός Βασιλομιχελακης με σουτ από αριστερά μέσα από την περιοχή μετά από στρώσιμο της μπάλας (1-0).

*Πανακρωτηριακός-Πόρος: Ανοιχτό παιχνίδι, αμφότερες οι ομάδες είναι απειλητικές.

Ρεπό: Ρεθυμνιακός

*Καλησπέρα σας. Από εδώ θα ενημερώνεστε για την εξέλιξη των σημερινών αγώνων του κρητικού ομίλου της Γ' Εθνικής.