LIVE ο κρητικός όμιλος της Γ' Εθνικής: τελικά αποτελέσματα

14:50 | 26/01/2020

Live ενημέρωση για την εξέλιξη των αναμετρήσεων.

Γιούχτας-Ρεθυμνιακός - γκολ ο Γιούχτας: Λίγο πριν από το φινάλε ο Πλουσής με το δεύτερο προσωπικό του γκολ κάνει το 3-0!

Επισκοπή-Ηρόδοτος: Κακό το ματς στο β' μέρος.

Επισκοπή-Ηρόδοτος 0-0

ΑΟΑΝ-Πόρος: Ο Πόρος προηγείται από νωρίς με 1-0 με το γκολ του Μουζιούρα.

Γιούχτας-Ρεθυμνιακός - γκολ ο Γιούχτας: Ο Πλουσής στο 24ο λεπτό κάνει δύο τα τέρματα των γηπεδούχων!

Γιούχτας-Ρεθυμνιακός - γκολ ο Γιούχτας: Στο 14ο λεπτό ο Φραγκουλάκης με φάουλ κάνει το 1-0.

*Δεν έχουμε ακόμα γκολ στις αναμετρήσεις

ΣΕΝΤΡΑ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ

Δείτε εδώ όλα όσα πρέπει να ξέρετε για τα πλέι οφ και πλέι άουτ στον αναλυτικό οδηγό του Capitano.gr

*Πώς έχουν χωριστεί οι ομάδες:

ΠΛΕΙ ΟΦ: Επισκοπή, Γιούχτας, Ηρόδοτος, Πανακρωτηριακός

ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ: ΠΟΑ, ΣΥΝΚΑ, ΑΟΑΝ, Πόρος, Ρεθυμνιακός

*Θυμίζουμε ότι μετά θα αρχίσουν τα πλέι οφ και πλέι άουτ.

*Ο ΠΟΑ έχει ρεπό

*Το πρόγραμμα:

ΑΟΑΝ-Πόρος
Α.Ε.Ε.Κ ΣΥΝΚΑ-Πανακρωτηριακός
Γιούχτας-Ρεθυμνιακός
Επισκοπή-Ηρόδοτος

*Από εδώ θα ενημερώνεστε για την εξέλιξη των αγώνων της τελευταίας αγωνιστικής του κρητικού ομίλου.