Γ' Εθνική - LIVE τα πλέι οφ και πλέι άουτ: Τελικά αποτελέσματα

14:50 | 08/03/2020

Ενημερωθείτε για την εξέλιξη των αγώνων της 3ης αγωνιστικής.

Τελικό αποτέλεσμα: Ηρόδοτος-Πανακρωτηριακός 2-1

Τελικό αποτέλεσμα: Γιούχτας-Επισκοπή 2-1

Γιούχτας-Επισκοπή - γκολ για την Επισκοπή: Ο Τσιριγώτης στο 93' μειώνει για την Επισκοπή.

Γιούχτας-Επισκοπή - γκολ για τον Γιούχτα: Στο 90ο λεπτό ο Μέμος κάνει το 2-0 για την ομάδα των Αρχανών.

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ- ΠΟΑ 1-0

Ηρόδοτος-Πανακρωτηριακός - γκολ για τον Ηρόδοτο: Ο Ηρόδοτος παίρνει ξανά το προβάδισμα με τον Γαρεφαλλάκη στο 82ο λεπτό!

Ηρόδοτος-Πανακρωτηριακός - γκολ για τον Πανακρωτηριακό: Στο 79' ο Μπάτζιος ισοφαρίζει 1-1!

Πόρος-Ρεθυμνιακός - γκολ για τον Ρεθυμνιακό: Ο Μανιδάκης στο 82ο λεπτό ισοφαρίζει σε 2-2

Ηρόδοτος-Πανακρωτηριακός 1-0

Πόρος-Ρεθυμνιακός 2-1

Γιούχτας-Επισκοπή - γκολ για τον Γιούχτα: Ο Πλουσής στο 59ο λεπτό άνοιξε το σκορ για τους γηπεδούχους (1-0).

Ηρόδοτος-Πανακρωτηριακός - γκολ για τον Ηρόδοτο: Ο Γκίνη στο 56ο λεπτό δίνει το προβάδισμα στην ομάδα της Ν.Αλικαρνασσού με 1-0.

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-ΠΟΑ - γκολ για το ΣΥΝΚΑ: Φάουλ του Μποτωνάκη και ο Βεστάκης εκμεταλλεύεται τη σύγχυση στη μικρή περιοχή του ΠΟΑ για το 1-0 στο 57ο λεπτό.

Χωρίς γκολ στα πρώτα λεπτά του β' μέρους

Αποτελέσματα ημιχρόνου:

Γιούχτας-Επισκοπή 0-0

Ηρόδοτος-Πανακρωτηριακός 0-0

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ- ΠΟΑ 0-0

Πόρος-Ρεθυμνιακός - γκολ για τον Πόρο: Στο 43ο λεπτό ο Μεγάλος, αν και πεσμένος, κάνει με προβολή το 2-1 και δίνει ξανά το προβάδισμα στον Πόρο.

Πόρος-Ρεθυμνιακός 1-1

ΕΚΤΑΚΤΟ: Κεκλεισμένων των θυρών όλοι οι αγώνες στην Ελλάδα για 2 εβδομάδες λόγω κορωνοϊού.

ΠΟΑ-Ρεθυμνιακός - γκολ για τον Ρεθυμνιακό: Στο 28ο λεπτό γύρισμα Χαλκιαδάκη από αριστερά, προβολή Σηφακάκη 1-1.

Χωρίς γκολ οι άλλες αναμετρήσεις της ημέρας.

Πόρος-Ρεθυμνιακός - γκολ ο Πόρος: Ο Μεταξάκης με κεφαλιά στο 3ο λεπτό κάνει το 1-0 για τους γηπεδούχους!