14:50 | 30/11/2019

Παρακολουθείστε μέσα από το Capitano.gr την αναμέτρηση Τρίκαλα - ΟΦΙ

ΤΕΛΙΚO: ΤΡΙΚΑΛΑ - ΟΦΙ 3-0

Δεν μπορεί να απειλήσει ο ΟΦΙ, κρατάνε την μπάλα οι γηπεδούχοι

88' - Δοκάρι για τον ΟΦΙ με το σουτ του Χιντζίδη

Τα πάντα έχουν κριθεί στα Τρίκαλα

78' - Τρίτη αλλαγή για τον ΟΦΙ, Ανυφαντάκης αντί Σκόνδρα

Πλασέ του Πελάεθ και... 3-0

77' - ΓΚΟΛ για τα Τρίκαλα, 3-0!

70' - Δεύτερη αλλαγή για ΟΦΙ, Σέχου αντί Μηνά

Σκόρερ με σουτ εκτός περιοχής του Πελάεθ, κόντραρε σε παίκτη του ΟΦΙ η μπάλα και κατέληξε στα δίχτυα

68' - ΓΚΟΛ για τα Τρίκαλα, 2-0

* Πολύ δύσκολα τα πράγματα για τον ΟΦΙ, είναι πίσω στο σκορ, παίζει και με παίκτη λιγότερο

Σε συνέχεια της φάσης της αποβολής, ο Λώττας εκτέλεσε το φάουλ και ο Σταμάτης με πλασέ στην κίνηση νίκησε τον Καραγκιολίδη

61' - ΓΚΟΛ για τα Τρίκαλα

59' - Αποβολή για τον ΟΦΙ, εκτός ο Μπάμπης

56' - Πολύ δυνατό το ματς, σκληρά μαρκαρίσματα

54' - Διακοπή στο ματς και συστάσεις στον Περικλή Αμανατίδη

48' - Αναγκαστική αλλαγή ο ΟΦΙ, τράβηγμα ο Αποστολόπουλος, στην θέση του ο Βογιατζής

46' - Έναρξη στο β' μέρος

Τέλος ημιχρόνου, Τρίκαλα - ΟΦΙ 0-0, 15 τελικές για τους γηπεδούχους, ο Καραγκιολίδη κρατάει στο ματς την ομάδα της Ιεράπετρας

45' - Ακόμα μια μεγάλη επέμβαση από τον Καραγκιολίδη

42' - Μαρκάρισμα στον Κατσικοκέρη εντός περιοχής, δεν υπάρχει παράβαση σύμφωνα με τον διαιτητή

40' - Προσπαθεί να ισορροπήσει ο ΟΦΙ, καλή προσπάθεια με τον Μηνά από τα δεξιά σε αντεπίθεση όμως δεν ολοκληρώθηκε

35' - Μετά από αρκετά λεπτά, ο ΟΦΙ περνάει το κέντρο, κερδισμένο φάουλ ο Κατσικοκέρης

32' -  Οριζόντιο δοκάρι σε σουτ του Τεγούση, ασφυκτική πίεση των Τρικάλων

32' - Απ ευθείας καλό σουτ από τον Τεγούση, μπλοκάρει ο τερματοφύλακας του ΟΦΙ

30' - Εκτέλεση φάουλ του Λώττα από καλή θέση, σταθερά ο Καραγκιολίδης

25' - Δεν μπορεί να κρατήσουν την μπάλα οι ποδοσφαιριστές του ΟΦΙ, στο μισό γήπεδο το παιχνίδι

*Πιέζουν τα Τρίκαλα, ο Καραγκιολίδης βρίσκεται στη σωστή θέση μέχρι τώρα

22' - Δυνατό σουτ του Χιντζίδη, η μπάλα άουτ

18' - Μεγάλη φάση για τα Τρίκαλα, πρόλαβε τον Τεγούση ο Χιντζίδης

9' - Σουτ του Σταμάτη η μπάλα άουτ

* Στο γήπεδο βρίσκονται και φίλοι του ΟΦΙ

2' - Πρώτη ευκαιρία για τα Τρίκαλα, ξεκίνησαν δυνατά οι γηπεδούχοι

1' - Έναρξη στον αγώνα

*Oι ενδεκάδες:

Τρίκαλα (Αμανατίδης): Γιακουμής, Σανδραβέλης, Νιάρος, Οικονομόπουλος, Ριζογιάννης, Βέρτζος, Τεγούσης, Παπαγεωργίου, Σταματής, Πελάεθ, Λώττας.

ΟΦI (Μάγγος): Καραγκιολίδης, Καραγιάννης, Μπάμπης, Σμίλτος, Μάγκας, Σκόνδρας, Χιντζίδης, Αναστασόπουλος, Κατσικοκέρης, Αποστολόπουλος, Μηνάς

*Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα (15:00)