Μεγάλη νίκη της Γουλβς επί της Τότεναμ στις καθυστερήσεις στο «Μολινό»!

17:08 | 11/11/2023

Τρομερή ανατροπή για τους «λύκους» σε ματς-θρίλερ!

Η Τότεναμ προδώθηκε στο τέλος από τις απουσίες και λύγισε από την πίεση της Γουλβς, γνωρίζοντας την οδυνηρή ήττα με 2-1, στο πρώτο ματς της 12ης αγωνιστικής της Premier League.

Η ομάδα του Λονδίνου προηγήθηκε μέσα στο «Μολινό» με το γκολ του Μπρέναν Τζόνσον μόλις στο 3ο λεπτό Η ομάδα του Αγγελου Ποστέκογλου άντεξε στην πίεση των γηπεδούχων έως το 90ο λεπτό, όταν ο Σαράμπια μ' εξαιρετική προσπάθεια νίκησε τον Βικάριο και στη συνέχεια ο Λεμινά με γκολ στο έβδομο λεπτό των καθυστερήσεων έριξε στο καναβάτσο τους «Σπερς», εμποδίζοντας τους ν' ανέβουν ξανά στην κορυφή της βαθμολογίας.