Ο Ινάγκι πήγε να κάνει τον... Μπουχαλάκη και ο Ρονάλντο τρελάθηκε!

21:00 | 24/11/2022

Στα τελευταία λεπτά των καθυστερήσεων η Γκάνα έφτασε κοντά στο 3-3. Ο Ινάγκι πήγε να σκοράρει α λα Μπουχαλάκης, ενώ στον πάγκο ο Κριστιάνο Ρονάλντο κόντεψε να τρελαθεί.

Στις καθυστερήσεις του Πορτογαλία - Γκάνα η αφρικανική ομάδα έφτασε κοντά στην ισοφάριση. Ο Γουίλιαμς κρύφτηκε πίσω από τον Κόστα και πήγε να τού κλέψει την μπάλα α λα Μπουχαλάκης, όταν ο Πορτογάλος τερματοφύλακας την άφησε στο έδαφος.

Όμως γλίστρησε και όταν κατάφερε να σουτάρει, η προσπάθεια δεν είχε δύναμη με συνέπεια οι Πορτογάλοι να αποσοβήσουν το γκολ. Την ίδια ώρα ο Ρονάλντο κόντεψε να... τρελαθεί στον πάγκο.