Ο Πανιώνιος πήρε τη... μπουκιά από το στόμα της Λαμίας

21:27 | 22/09/2019

Η Λαμία ήταν καλύτερη όμως ο Πανιώνιος πήρε τον βαθμό της ισοπαλίας (1-1) στο φινάλε του αγώνα

Χωρίς νίκη παρέμεινε η ομάδα της Φθιώτιδας, καθώς έφτασε τις 3 ισοπαλίες στις τέσσερις πρώτες αγωνιστικές της Superleague. Παρ' ότι η Λαμία προηγήθηκε με 1-0, ακυρώθηκε γκολ του Σάσι για το 2-0, ο Πανιώνιος κράταγε το καλύτερο για το τέλος

Με γκολ του Αραμπούλι στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων, ο Πανιώνιος πήρε τη... μπουκιά από το στόμα της Λαμίας, στερώντας της την πρώτη νίκη στο φετινό πρωτάθλημα της Super League.

Ο Γεωργιανός ισοφάρισε το τέρμα που είχε σημειώσει στο 69΄ ο Μπεχαράνο και οι «κυανέρυθροι» απέσπασαν ισοπαλία 1-1, στην αναμέτρηση της 4ης αγωνιστικής, φεύγοντας με έναν πολύτιμο βαθμό από την πρωτεύουσα της Φθιώτιδας.