Οι διαιτητές στα ματς της... επανεκκίνησης της SL2
Η ΚΕΔ/ΕΠΟ όρισε τους διαιτητές της 14ης αγωνιστικής της Super League 2, η οποία επιστρέφει στη δράση μετά από πέντε εβδομάδες.
Οι διαιτητές των αναμετρήσεων έγιναν γνωστοί από την ΚΕΔ/ΕΠΟ, επιλέγοντας τον διεθνή Ιωάννη Παπαδόπουλο στο θεσσαλικό ντέρμπι ΑΕΛ-Αναγέννηση Καρδίτσας και τον Καραντώνη στο Πανσερραϊκός-Νίκη Βόλου.
Αναλυτικά οι διαιτητές της Super League 2:
Βόρειος Όμιλος
Παναθηναϊκός Β – ΠΑΟΚ Β (10/3 - 14:45)
Διαιτητής: Ρούτσης (Κορινθίας), Βοηθοί: Κύριος (Αρκαδίας), Ισακοβίδης (Λακωνίας)
ΑΕΛ – Αναγέννηση Καρδίτσας (11/3 - 13:45, ΕΡΤ3)
Διαιτητής: Παπαδόπουλος (Μακεδονίας), Βοηθοί: Πάτρας (Μακεδονίας), Κορωνάς (Πειραιά)
Βέροια - Διαγόρας (12/3 - 14:45)
Διαιτητής: Πουλικίδης (Δράμας), Βοηθοί: Τσεχελίδης (Μακεδονίας), Τοροσιάδης (Μακεδονίας)
ΠΟΤ Ηρακλής – Απόλλων Λάρισας (12/3 - 14:45)
Διαιτητής: Στρατούδης (Έβρου), Βοηθοί: Μαλανδρής (Χαλκιδικής), Δέλλιος (Πέλλας)
Αλμωπός Αριδαίας – Θεσπρωτός (12/3 - 14:45)
Διαιτητής: Κακουλίδης (Θράκης), Βοηθοί: Χρυσέλης (Ξάνθης), Ζήρδας (Δράμας)
Μακεδονικός – Ηρακλής Λάρισας (12/3 - 14:45)
Διαιτητής: Τσιάρας (Καβάλας), Βοηθοί: Καρασαββαΐδης, Σακάλογλου (Καβάλας)
Πανσερραϊκός – Νίκη Βόλου (13/3 - 15:15, ΕΡΤ3)
Διαιτητής: Καραντώνης (Ημαθίας), Βοηθοί: Καραγκιζόπουλος (Ημαθίας), Θανασιάς (Ηπείρου)
Ρεπό: Απόλλων Πόντου
Νότιος Όμιλος
Καλαμάτα - Κηφισιά (10/3 - 15:15, ΕΡΤ3)
Διαιτητής: Βλάχος (Αν. Αττικής), Βοηθοί: Σπυρόπουλος (Αν. Αττικής), Διαμάντης (Λέσβου)
Επισκοπή – ΑΕΚ Β (11/3 - 14:45)
Διαιτητής: Ανδρικόπουλος (Κυκλάδων), Βοηθοί: Πάγκαλος, Φραγκιαδάκης (Λασιθίου)
Παναχαϊκή – Ολυμπιακός Β (11/3 - 14:45)
Διαιτητής: Τσέτσιλας (Γρεβενών), Βοηθοί: Φωτόπουλος (Αθήνας), Καραλής (Ηλείας)
Αιγάλεω – Καλλιθέα (12/3 - 14:45)
Διαιτητής: Στάμος (Ηλείας), Βοηθοί: Δ. Βεργέτης (Αργολίδας), Παγουρτζής (Πειραιά)
Ηλιούπολη – Προοδευτική (12/3 - 14:45)
Διαιτητής: Αντωνίου (Αχαΐας), Βοηθοί: Νάστος (Πρέβεζας / Λευκάδας), Πριόνας (Εύβοιας)
Χανιά – Ηρόδοτος (12/3 - 14:45)
Διαιτητής: Γιουματζίδης (Πέλλας), Βοηθοί: Βλαχάκης, Δασκαλομαρκάκης (Ρεθύμνου)
Απόλλων Σμύρνης – ΟΦ Ιεράπετρας (13/3 - 14:45)
Διαιτητής: Πουλόπουλος (Πειραιά), Βοηθοί: Μπαλιάκας (Κοζάνης), Μηνούδης (Πιερίας)
Ρεπό: ΠΑΟ Ρουφ