Ανακοινώθηκε από την ΕΠΣΗ το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στα γήπεδα του Ηρακλείου.

Οι κατηγορίες Α1', Β2' και Γ' θα πραγματοποιηθούν την Κυριακή (13/5), ενώ η Α2' και Β1' το Σάββατο (12/5).

Αναλυτικά:

Α1 Κατηγορία
(30η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα

1. ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΓΟΡΤΥΣ ΑΡΧΑΝΩΝ Κυριακή 13/05/18 17:30 
2. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΜΟΙΡΕΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Κυριακή 13/05/18 17:30 
3. ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. ΘΡΑΨΑΝΟΥ Κυριακή 13/05/18 17:30 
4. ΜΙΝΩΙΚΗ - ΠΑΝΟΜ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Κυριακή 13/05/18 17:30 
5. Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΡΩΜΑΝΟΣ ΚΡΟΥΣΩΝΑ Κυριακή 13/05/18 17:30 
6. ΛΙΝΤΟ - ΑΛΜΥΡΟΣ ΠΟΑ Κυριακή 13/05/18 17:30 
7. Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΦΑΙΣΤΟΣ ΑΕΚ Κυριακή 13/05/18 17:30 
8. ΤΥΛΙΣΟΣ - ΖΑΡΟΣ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 13/05/18 17:30 
9. ΕΛΠΙΔΕΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Κυριακή 13/05/18 17:30


Α2 Κατηγορία
(29η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΔΩΡΙΕΑΣ - ΡΟΥΒΑΣ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ Σάββατο 12/05/18 17:30 
11. ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Σάββατο 12/05/18 17:30 
12. Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ ΕΓΟΗ Σάββατο 12/05/18 17:30 
13. ΡΑΥΚΟΣ - ΠΟΡΟΣ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Σάββατο 12/05/18 17:30 
14. ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΔΙΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 12/05/18 17:30 
15. ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - Ε.Γ.Ο.Η ΕΓΟΗ Σάββατο 12/05/18 17:30 
16. Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 12/05/18 17:30 
17. ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΑΣΗΜΙ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Σάββατο 12/05/18 17:30


Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΠΟΑ Σάββατο 12/05/18 17:30 
19. ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΑΝΩΠΟΛΗΣ Σάββατο 12/05/18 17:30 
20. ΠΗΓΑΣΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ Σάββατο 12/05/18 17:30 
21. ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΓΑΡΙΠΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 12/05/18 17:30 
22. ΧΑΡΑΥΓΗ - ΒΟΝΗ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 12/05/18 17:30 
23. ΕΘΝΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 12/05/18 17:30 
24. ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΜΟΧΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 12/05/18 17:30


Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΓΟΗ Κυριακή 13/05/18 17:30 
26. ΑΣΙΤΕΣ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ ΑΣΙΤΩΝ Κυριακή 13/05/18 17:30 
27. Ο.Φ.Η. 94 - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ ΒΑΚ Κυριακή 13/05/18 17:30 
28. ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΑΣΠΙΣ - ΠΑΛΙΑΝΗΣ Κυριακή 13/05/18 17:30 
29. ΡΟΚΑ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΔΑΦΝΩΝ Κυριακή 13/05/18 17:30 
30. ΔΑΜΑΣΤΑ - ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 ΔΑΜΑΣΤΑΣ Κυριακή 13/05/18 17:30


Γ΄ Κατηγορία 
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ ΠΟΜΠΙΑΣ Κυριακή 13/05/18 11:30 
32. ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ ΒΙΑΝΝΟΥ Κυριακή 13/05/18 11:30 
33. ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 13/05/18 11:30 
34. ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ ΑΓ. ΔΕΚΑ Κυριακή 13/05/18 11:30 
35. ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΔΑΦΝΕΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 13/05/18 11:30 
36. ΟΦΑΜ - ΓΩΝΙΕΣ ΕΓΟΗ Κυριακή 13/05/18 11:30 
37. Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΙΝΙ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Κυριακή 13/05/18 11:30

Το σύνολο του περιεχομένου και των υπηρεσιών του capitano.gr διατίθεται στους επισκέπτες για προσωπική χρήση.
Απαγορεύεται η χρήση ή επανεκπομπή του, σε οποιοδήποτε μέσο, με ή άνευ επεξεργασίας, χωρίς τη γραπτή άδεια του εκδότη.