Ούτε τώρα ο Ηρόδοτος

17:03 | 23/01/2022

Ήττα στις καθυστερήσεις για την ομάδα της Ν. Αλικαρνασσού, έχασε με 1-2 από την ΑΕ Καραϊσκάκης

Παρά το γεγονός ότι ο Ηρόδοτος προηγήθηκε, σε ακόμα ένα ματς δεν κατάφερε να πάρει κάτι. Στο πλαίσιο της 15ης αγωνιστικής, ο Γκόμεζ στο 3ο λεπτό άνοιξε το σκορ με απ' ευθείας εκτέλεση φάουλ. Όμως, η ΑΕ Καραϊσκάκης αντέδρασε άμεσα και στο 11' ο Ναζίμ έκανε το 1-1 ενώ στις καθυστερήσεις του αγώνα ήταν εκείνος που σκόραρε για να χαρίσει στην ομάδα του μια... αναπάντεχη, όπως εξελίχθηκε ο αγώνας, νίκη και ο Ηρόδοτος να μην παίρνει κάτι από το ματς.

ΑΕ Καραϊσκάκης: Χουάντερσον, Τάμπας, Μπεκατώρος, Κλιγγόπουλος, Κρισμάρεβιτς, Βαφειάδης, Πέδρο Ενρίκε, Ναζίμ, Σταματής, Ρούνεϊ, Ντοναλντόνι

ΗΡΟΔΟΤΟΣ: Λουτριώτης, Γκόμεζ, Καργιωτάκης, Κόρτσαμ, Αρναούτογλου, Ρουσσάκης, Κάντε, Μπαρμπόσα, Βρεττός, Κατίδης, Χαλκιαδάκης