Πρεμιέρα στα... βαθιά για ΝΟΡ

10:28 | 01/11/2018

Ήττα με 17-2 από την ισχυρή Βουλιαγμένη

Στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος ο ΝΟΡ μπήκε κατευθείαν στα... βαθιά. Ο αγώνας έγινε στη Βουλιαγμένη, οι γηπεδούχοι είχαν πολυμορφία στο σκοράρισμα και μπήκαν στο παιχνίδι πολύ δυνατά, με αποτέλεσμα να πάρουν κεφάλι στο σκορ από το πρώτο οκτάλεπτο (6-1). Το ίδιο συνεχίστηκε και στο δεύτερο οκτάλεπτο, με το σκορ στο ημίχρονο να είναι 9-1 υπέρ του ΝΟΒ. Ο επιθετικός μονόλογος των γηπεδούχων συνεχίστηκε και στο δεύτερο ημίχρονο, με το σκορ να λήγει 17-2, χωρίς καμία αντίσταση από τις φιλοξενούμενες.

ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ - ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 17-2

Τα οκτάλεπτα: 6-1 , 3-0 , 3-1 , 5-0

ΝΟ Βουλιαγμένης (Αλεξία Καμμένου): Τζόνσον, Γιαννοπούλου 1, Γκίλλα, Κοτσιώνη, Διαμαντοπούλου, Χυδηριώτη 3, Νίνου Ε. 3, Νίνου Π., Ξενάκη 4, Πάτρα, Μαστρόκαλου 2, Ιωαννίδη, Κοκκινάκη, Ελληνιάδη 3, Μουστακαρία 1

ΝΟ Ρεθύμνου (Κώστας Φιτσανάκης): Ζοφώλη, Φαρμάκη Ε. 1, Φαρμάκη Μ., Λιμπιτάκη Σ., Καριπίδου Β., Καριπίδου Σ. 1, Κολτσίδα, Στρατηδάκη, Γαβαλά, Καραγιάννη, Λιμπιτάκη Α., Συριανόγλου, Κυριακάκη Κ., Φραγγελάκη, Μαλιαρού