Πρώτη η Μαρκάκου στην Ρόδο, έκτος ο Καμπαξής

08:32 | 30/04/2018

Καταπληκτική παρουσία είχαν οι αθλητές του Συλλόγου Μαραθωνοδρόμων Κρήτης στον 5ο διεθνή Μαραθώνιο Ρόδου.

Συγκεκριμένα, η Στέλλα Μαρκάκου κατέκτησε την πρώτη θέση στην κατηγορία των γυναικών, ενώ ήταν 27η στη γενική κατάταξη, με χρόνο 3.34.11. Ο Παντελής Καμπαξής, τώρα, τερμάτισε έκτος με χρόνο 3.01.39.

Η Διοίκηση, τα μέλη και οι αθλητές του Συλλόγου Μαραθωνοδρόμων Κρήτης συγχαίρουν τους δύο πρωταθλητές τους για την σπουδαία εμφάνισή. Συγχαίρουν, επίσης, τους διοργανωτές του 5ου Μαραθωνίου Ρόδου για την τεράστια οργανωτική επιτυχία τους.