Πρώτη νίκη για τον Ατρόμητο σε ματς-θρίλερ!

22:22 | 28/10/2023

Τρομερή εξέλιξη στο Περιστέρι και πρώτη νίκη για τον Ατρόμητο στο φετινό πρωτάθλημα, με γκολ στις καθυστερήσεις του Βέργου!

Το πρώτο τρίποντο του Ατρομήτου στη φετινή πέρασε από χίλια κύματα, στο ντεμπούτο μάλιστα του Σάσα Ίλιτς στον πάγκο της ομάδας.

Οι Περιστεριώτες με δύο γκολ του Ρομπάιγ και ένα του Βέργου στις καθυστερήσεις (το οποίο χρειάστηκε 6-7 λεπτά ελέγχου στο VAR) έκανε ανατροπή στην ανατροπή και στο τέλος επικράτησε 3-2 του Παναιτωλικού. Ο Φρεντερίκο Ντουάρτε έδωσε προβάδισμα στους Αγρινιώτες και ο Λιάβας ισοφάρισε προσωρινά σε 2-2.