Τα highlights των αγώνων και ο απόλυτος πρωταγωνιστής

08:02 | 30/09/2021

Δείτε όλα όσα έγιναν το βράδυ της Τετάρτης στο Champions League με τον Κριστιάνο Ρονάλντο να συνδυάζει την ιστορική ημέρα με ένα κρίσιμο γκολ λύτρωσης στο 95'

Η επιστροφή του Ρονάλντο στο Ολντ Τράφορντ σε αγώνα Champions League μετά το 2009, τη βραδιά που έγινε ο ρέκορντμαν συμμετοχών στην ιστορία της διοργάνωσης, συνδυάστηκε με το γκολ του Πορτογάλου στο πέμπτο λεπτό των καθυστερήσεων, χάρις στο οποίο η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ «γύρισε» το ματς με την Βιγιαρεάλ κι επικράτησε με 2-1, πανηγυρίζοντας την πρώτη της νίκη μετά το «χαστούκι» που δέχτηκε στην πρεμιέρα από την Γιουνγκ Μπόις.