Το πρόγραμμα μέχρι το φινάλε
Η ΕΠΣΗ ανακοίνωσε τις αγωνιστικές από την 20η έως την 26η του πρωταθλήματος της Γ' κατηγορίας
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 7/3/2020
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΕΚΑ ΩΡΑ 15:30 ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΡΟΔΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 8/3/2020
ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 12:00 ΘΕΡΙΣΣΟΣ 1978 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ ΩΡΑ 12:00 ΠΟΗ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΩΡΑ 12:00 ΙΝΙ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 15:30 ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΩ ΒΙΑΝΝΟΥ ΩΡΑ 15:30 ΠΑΤΟΥΧΑΣ – ΓΑΡΙΠΑ
ΡΕΠΟ: ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 15/3/2020
ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ ΩΡΑ 11:00 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΠΟΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 11:00 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΓΑΡΙΠΑΣ ΩΡΑ 12:00 ΓΑΡΙΠΑ – ΙΝΙ
ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 15:30 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΕΣΙΩΝ ΩΡΑ 15:30 ΡΟΔΙΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΙΡΩΝ ΩΡΑ 15:30 ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ – ΠΑΤΟΥΧΑΣ
ΡΕΠΟ: ΘΕΡΙΣΟΣ 1978
22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21/3/2020
ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΩΡΑ 16:00 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 16:00 ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΓΑΡΙΠΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 22/3/2020
ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 11:00 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ – ΡΟΔΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΩΡΑ 12:00 ΙΝΙ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΕΚΑ ΩΡΑ 16:00 ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΩ ΒΙΑΝΝΟΥ ΩΡΑ 16:00 ΠΑΤΟΥΧΑΣ – ΘΕΡΙΣΟΣ 1978
ΡΕΠΟ: ΠΟΗ
23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 28/3/2020
ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΕΣΙΩΝ ΩΡΑ 16:00 ΡΟΔΙΑ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ ΩΡΑ 16:00 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΓΑΡΙΠΑΣ ΩΡΑ 16:00 ΓΑΡΙΠΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΙΡΩΝ ΩΡΑ 16:00 ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 16:00 ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 – ΙΝΙ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΩ ΒΙΑΝΝΟΥ ΩΡΑ 16:00 ΠΑΤΟΥΧΑΣ – ΠΟΗ
ΡΕΠΟ: ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ
24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 4/4/2020
ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ ΩΡΑ 17:00 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΡΟΔΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 17:00 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΓΑΡΙΠΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΩΡΑ 17:00 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 17:00 ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΘΕΡΙΣΟΣ 1978
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΩΡΑ 17:00 ΙΝΙ – ΠΟΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΕΚΑ ΩΡΑ 17:00 ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΠΑΤΟΥΧΑΣ
ΡΕΠΟ: ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 11/4/2020
ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΕΣΙΩΝ ΩΡΑ 17:00 ΡΟΔΙΑ – ΓΑΡΙΠΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΙΡΩΝ ΩΡΑ 17:00 ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 17:00 ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΩΡΑ 17:00 ΙΝΙ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ ΩΡΑ 17:00 ΠΟΗ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΩ ΒΙΑΝΝΟΥ ΩΡΑ 17:00 ΠΑΤΟΥΧΑΣ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΡΕΠΟ: ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 26/4/2020
ΓΗΠΕΔΟ ΓΑΡΙΠΑΣ ΩΡΑ 17:00 ΓΑΡΙΠΑ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ ΩΡΑ 17:00 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΠΑΤΟΥΧΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 17:00 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΘΕΡΙΣΟΣ 1978
ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 17:00 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ – ΙΝΙ
ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΩΡΑ 17:00 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ – ΠΟΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 17:00 ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ
ΡΕΠΟ: ΡΟΔΙΑ