Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα στην Α1 ΕΠΣΗ έως και την 13η αγωνιστική.

Θυμίζουμε ότι το πρωτάθλημα αρχίζει το προσεχές σαββατοκύριακο, με την 1η αγωνιστική να περιλαμβάνει 2 αγώνες το Σάββατο και 5 την Κυριακή.

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ:

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/9/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΑΛΙΩΝ                     ΩΡΑ 17:30      ΠΑΝΟΜ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 17:30       ΓΟΡΤΥΣ – ΜΟΙΡΕΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/9/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 17:00       ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 17:00       ΜΙΝΩΪΚΗ – ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 17:00       ΑΟΤ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΜΑΣΤΑΣ                ΩΡΑ 17:00       ΔΑΜΑΣΤΑ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΡΚΑΛΟΧ    ΩΡΑ 17:00       ΟΦΑ – ΡΩΜΑΝΟΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/9/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΖΑΡΟΥ                        ΩΡΑ 16:30       ΖΑΡΟΣ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 16:30       ΜΟΙΡΕΣ – ΠΑΝΟΜ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22/9/2019

ΓΗΠΕΔΟ     ΑΛΜΥΡΟΥ                     ΩΡΑ 16:30      ΑΛΜΥΡΟΣ-ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 16:30       ΑΟΤ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΡΟΥΣΩΝΑ                ΩΡΑ 16:30       ΠΑΟΚ – ΔΑΜΑΣΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 16:30       ΑΕΚ – ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ               ΩΡΑ 16:30       ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΡΩΜΑΝΟΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28/9/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 16:00       ΜΙΝΩΪΚΗ – ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΑΛΙΩΝ                     ΩΡΑ 16:00       ΠΑΝΟΜ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29/9/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 16:00       ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΔΑΜΑΣΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 16:00       ΓΟΡΤΥΣ – ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΡΚΑΛΟΧ    ΩΡΑ 16:00       ΟΦΑ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                         ΩΡΑ 16:00       ΡΩΜΑΝΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ               ΩΡΑ 16:00       ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΑΕΚ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 5/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΖΑΡΟΥ                        ΩΡΑ 16:00       ΖΑΡΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 16:00       ΜΟΙΡΕΣ – ΑΕΚ

ΚΥΡΙΑΚΗ 6/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 16:00       ΓΟΡΤΥΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΜΑΣΤΑΣ                ΩΡΑ 16:00       ΔΑΜΑΣΤΑ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 16:00       ΑΟΤ – ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΡΟΥΣΩΝΑ                ΩΡΑ 16:00       ΠΑΟΚ – ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 16:00       ΑΛΜΥΡΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΑΛΙΩΝ                     ΩΡΑ 15:30       ΠΑΝΟΜ – ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 15:30       ΑΕΚ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:30       ΜΟΙΡΕΣ - ΖΑΡΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:30       ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΡΚΑΛΟΧ    ΩΡΑ 15:30       ΟΦΑ - ΔΑΜΑΣΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                         ΩΡΑ 15:30       ΡΩΜΑΝΟΣ - ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ               ΩΡΑ 15:30       ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΠΑΟΚ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 15:30       ΜΙΝΩΪΚΗ – ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΑΛΙΩΝ                     ΩΡΑ 15:30       ΠΑΝΟΜ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 15:30       ΑΛΜΥΡΟΣ – ΖΑΡΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 15:30       ΓΟΡΤΥΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΜΑΣΤΑΣ                ΩΡΑ 15:30       ΔΑΜΑΣΤΑ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 15:30       ΑΟΤ – ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΡΟΥΣΩΝΑ                ΩΡΑ 15:30       ΠΑΟΚ – ΜΟΙΡΕΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00       ΜΟΙΡΕΣ – ΔΑΜΑΣΤΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00       ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                         ΩΡΑ 15:00       ΡΩΜΑΝΟΣ – ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ               ΩΡΑ 15:00       ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 15:00       ΑΕΚ – ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΖΑΡΟΥ                         ΩΡΑ 15:00       ΖΑΡΟΣ – ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 15:00       ΑΛΜΥΡΟΣ – ΠΑΟΚ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 2/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΑΛΙΩΝ                     ΩΡΑ 15:00       ΠΑΝΟΜ – ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 15:00       ΜΙΝΩΪΚΗ – ΜΟΙΡΕΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 3/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                         ΩΡΑ 15:00       ΡΩΜΑΝΟΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΡΚΑΛΟΧ    ΩΡΑ 15:00       ΟΦΑ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 15:00       ΓΟΡΤΥΣ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΜΑΣΤΑΣ                ΩΡΑ 15:00       ΔΑΜΑΣΤΑ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00       ΑΟΤ – ΠΑΟΚ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

ΤΕΤΑΡΤΗ 6/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00       ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 15:00       ΑΕΚ – ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00       ΜΟΙΡΕΣ – ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΖΑΡΟΥ                        ΩΡΑ 15:00       ΖΑΡΟΣ – ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 15:00       ΑΛΜΥΡΟΣ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΡΟΥΣΩΝΑ                ΩΡΑ 15:00       ΠΑΟΚ – ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΜΑΣΤΑΣ                ΩΡΑ 15:00       ΔΑΜΑΣΤΑ – ΑΟΤ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 9/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΑΛΙΩΝ                     ΩΡΑ 15:00       ΠΑΝΟΜ – ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 15:00       ΜΙΝΩΪΚΗ – ΑΟΤ

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 15:00       ΑΕΚ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ               ΩΡΑ 15:00       ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                         ΩΡΑ 15:00       ΡΩΜΑΝΟΣ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΡΚΑΛΟΧ    ΩΡΑ 15:00       ΟΦΑ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 15:00       ΓΟΡΤΥΣ – ΔΑΜΑΣΤΑ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 16/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 15:00       ΜΙΝΩΪΚΗ – ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 15:00       ΑΛΜΥΡΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 17/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00       ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΖΑΡΟΥ                        ΩΡΑ 15:00       ΖΑΡΟΣ – ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΡΟΥΣΩΝΑ                ΩΡΑ 15:00       ΠΑΟΚ – ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00       ΑΟΤ – ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΜΑΣΤΑΣ                ΩΡΑ 15:00       ΔΑΜΑΣΤΑ – ΠΑΝΟΜ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 23/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΑΛΙΩΝ                     ΩΡΑ 15:00       ΠΑΝΟΜ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 24/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΖΑΡΟΥ                        ΩΡΑ 15:00       ΖΑΡΟΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00       ΜΟΙΡΕΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 15:00       ΑΕΚ – ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ               ΩΡΑ 15:00       ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                         ΩΡΑ 15:00       ΡΩΜΑΝΟΣ – ΔΑΜΑΣΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΡΚΑΛΟΧ    ΩΡΑ 15:00       ΟΦΑ – ΓΟΡΤΥΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 30/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 15:00       ΜΙΝΩΪΚΗ – ΡΩΜΑΝΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 1/12/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00       ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΡΟΥΣΩΝΑ                ΩΡΑ 15:00       ΠΑΟΚ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00       ΑΟΤ – ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΜΑΣΤΑΣ                ΩΡΑ 15:00       ΔΑΜΑΣΤΑ – ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 15:00       ΓΟΡΤΥΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΡΚΑΛΟΧ    ΩΡΑ 15:00       ΟΦΑ – ΠΑΝΟΜ

Το σύνολο του περιεχομένου και των υπηρεσιών του capitano.gr διατίθεται στους επισκέπτες για προσωπική χρήση.
Απαγορεύεται η χρήση ή επανεκπομπή του, σε οποιοδήποτε μέσο, με ή άνευ επεξεργασίας, χωρίς τη γραπτή άδεια του εκδότη.