Το σήκωσαν οι Παλαίμαχοι του ΟΦΗ

08:56 | 24/06/2022

Κέρδισαν στον μεγάλο τελικό με 67-55 του Παλαίμαχους του Ηροδότου

Πρωταθλητές στην Α' κατηγορία του Εργασιακού πρωταθλήματος είναι από χθες το βράδυ οι παλαίμαχοι του ΟΦΗ. Η ομάδα του Αντιδήμαρχου Αθλητισμού Κώστα Βαρδαβά, του προπονητή της Αναγέννησης Μύρωνα Παπαδάκη, το βοηθού προπονητή του Εργοτέλη Γιώργου Γωνιωτάκη, των Μητρόπουλου - Δελατόλλα και άλλων, επικράτησε με 67-55 των παλαιμάχων Ηροδότου στα ''Δύο Αοράκια'' και κατέκτησε την 1η θέση.

Την 3η θέση πήρε το Cosmosport, το οποίο κέρδισε με 75-53 την Τεχναλουμίν στον μικρό τελικό.