Απίθανο γκολ στο Καβάλα - Καλαμάτα!

17:37 | 17/11/2019

Ο Μαρκόπουλος με υπέροχο γκολ χάρισε την νίκη στην Καβάλα απέναντι στην Καλαμάτα

Γκολ παγκόσμιας κλάσης από τον επιθετικό της Καβάλας, ο οποίος άφησε την μπάλα να σκάσει και γύρισε κάνοντας το ανάποδο ψαλίδι, με αποτέλεσμα να σκοράρει εντυπωσιακά και να δώσει τη νίκη στην ομάδα του!

Η «Μαύρη Θύελλα» ήταν αυτή που προηγήθηκε στο σκορ χάρη σε σουτ του Αλεξόπουλου στο 22'. Το 1-0 παρέμεινε μέχρι τη λήξη του πρώτου μέρους. Στην επανάληψη οι γηπεδούχοι πίεσαν για την ισοφάριση, η οποία ήρθε στο 79' με σκόρερ τον Παπαδόπουλο. Επτά λεπτά μετά ο Μαρκόπουλος με φοβερό ψαλιδάκι έγραψε το τελικό 2-1, χαρίζοντας τους τρεις βαθμούς της νίκης στους «αργοναύτες».