Άτυχοι οι μικροί του ΟΦΗ

14:24 | 04/11/2018

Με γκολ που δέχθηκε στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων η Κ15 του ΟΦΗ, γνώρισε την ήττα στο Βαρδινογιάννειο αθλητικό κέντρο με 2-3 μετά από ένα συναρπαστικό παιχνίδι!

Ο ΟΦΗ βρέθηκε δύο φορές πίσω στο σκορ όμως ισάριθμες ισοφάρισε με τους Μαμουλάκη και Σωμαράκη όμως η ομάδα της Τρίπολης σε ένα παιχνίδι με αρκετές φάσεις, βρήκε το γκολ της νίκης στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων και πήρε τη νίκη (2-3) αφήνοντας με πίκρα τα παιδιά του ΟΦΗ, καθώς δημιούργησαν αρκετές ευκαιρίες, για να σκοράρουν εκείνοι αλλά δεν τα κατάφεραν.

Κ15 ΟΦΗ: Xωραίτης, Χασουράκης, Κονιός, Γκρίτσαλης, Σπυριδάκης, Βιτώρος, Αμανάκης, Αποστολάκης (Bαρβεράκης), Σωμαράκης, Μαμουλάκης, Γεωργαλής (Αυγουστάκης).