Αυτό που ενόχλησε τον Ανδρουλάκη

SMS
07:45 | 13/01/2020

Ο Ηρόδοτος ηττήθηκε στην έδρα του αξιόμαχου ΣΥΝΚΑ, αλλά αυτό δεν ήταν το μοναδικό που ενόχλησε τον τεχνικό του Ηροδότου.

Ο Αντώνης Ανδρουλάκης στάθηκε, μιλώντας στη συνέντευξη Τύπου, στο γεγονός ότι οι γηπεδούχοι έκαναν καθυστερήσεις μετά το 1-0: «Στο δεύτερο ημίχρονο με ένα λάθος βρεθήκαμε πίσω στο σκορ και μετά δεν "παίχτηκε" μπάλα και αυτό που έγινε δεν μου αρέσει. Εμείς δεν θα το κάνουμε αυτό πάντως σε ματς. Θα παίζουμε μέχρι το 90΄και ο καλύτερος ας κερδίσει», ήταν τα λόγια του.

Ο Ηρόδοτος έχασε την ευκαιρία να πλησιάσει τον Γιούχτα στη δεύτερη θέση μετά το ισόπαλο 1-1 στο ντέρμπι στις Αρχάνες.