Εκτός έδρας ήττα για τη Νίκη Σητείας

18:22 | 25/05/2022

Πάλεψε απέναντι στον Βύζαντα Μεγάρων αλλά ηττήθηκε 2-0.

Η Νίκη Σητείας έπαιξε στα Μέγαρα κόντρα στον τοπικό Βύζαντα, για την 5η αγωνιστική του 7ου ομίλου των μπαράζ ανόδου και γνώρισε την ήττα με 2-0.

Στο 33ο λεπτό οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν με τον Καραγιάννη. Η Κρητική ομάδα στάθηκε πολύ καλά στο πρώτο ημίχρονο , αλλά είναι πίσω στο σκόρ μετά από μία ασυνεννοησία στο κέντρο της άμυνας και άλλο ένα φτηνό γκολ.

Στο 70' ο Σαχόλι διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα, με τη Νίκη Σητείας να μένει στους 3 βαθμούς και να χάνει το "τρένο" της ανόδου.