Football League LIVE: Τελικά αποτελέσματα

Live ενημέρωση για τις αναμετρήσεις Ηροδότου, ΑΟΧ/Κισσαμικού και Πλατανιά.

ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΣΤΑ ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ: ΑΟΧ/Κισσαμικός-Βόλος 1-2

ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΣΤΗΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ: Απόλλων Πόντου-Πλατανιάς 0-1

ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΣΤΗ ΔΡΑΜΑ: Δόξα Δράμας-Ηρόδοτος 2-3

88' - Κόκκινη για τον Απόλλωνα Πόντου: Ο Σουντουρά αντικρίζει τη δεύτερη κίτρινη και αφήνει την ομάδα του με 10 παίκτες.

Τα αποτελέσματα έως τώρα (78'):

Δόξα Δράμας-Ηρόδοτος 2-3
ΑΟΧ/Κισσαμικός-Βόλος 1-2
Απόλλων Πόντου-Πλατανιάς 0-1

* Σωστά ακυρώθηκε γκολ για τον Απόλλωνα με τον Κυβελίδη.

70' - Αλλαγή για τη Δόξα: Ο Σουμά παίρνει τη θέση του Κρητικού.

64' - Αλλαγή για τη Δόξα: Ο Πέρεθ στη θέση του Ρουγκάλα.

* Ασταμάτητος ο Εργοτέλης, πέτυχε και τρίτο γκολ.

55' - Αλλαγή για τον ΑΟΧ/Κισαμικό: Στη θέση του Αποστολόπουλου ο Βρεττός.

* Ο Πλατανιάς κρατάει το υπέρ του αποτέλεσμα με παίκτη λιγότερο.

Τα αποτελέσματα έως τώρα:

* Πιο αμυντική η εικόνα του Ηροδότου στο δεύτερο μέρος, κάτι λογικό αφού προηγείται στο σκορ.

* Καλύτερη έχει μπει ο ΑΟΧ/Κισσαμικός και πιέζει τον Βόλο για την ισοφάριση.

* Δεύτερο γκολ για τον Εργοτέλη που "κλειδώνει" τη νίκη.

ΑΡΧΙΣΕ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΕΡΟΣ

* Τέλος πρώτου ημιχρόνου και στο Παγκρήτιο

Τα αποτελέσματα ημιχρόνου:

* Τρομερή ανατροπή από τον Ηρόδοτο, ο οποίος με το γκολ του Γιαλούση στις καθυστερήσεις του πρώτου μέρους παίρνει προβάδισμα στο σκορ!

Γκολ στη Δράμα: Δόξα-Ηρόδοτος 2-3

45' - Κόκκινη για τον Πλατανιά: Ο Ποζατζίδης αντίκρισε τη δεύτερη κίτρινη κάρτα και αφήνει τον Πλατανιά με 10 παίκτες!

* Στο 43ο λεπτό ο Νίλι αιφνιδιάζει τους γηπεδούχους και ανοίγει το σκορ για την χανιώτικη ομάδα.

Γκολ στην Καλαμαριά: Απόλλων Π.-Πλατανιάς 0-1

Γκολ και για τον Εργοτέλη. Δείτε πώς άνοιξε το σκορ.

Τα αποτελέσματα έως τώρα (35'):

Δόξα Δράμας-Ηρόδοτος 2-2
Απόλλων Πόντου-Πλατανιάς 0-0

* Στο 35ο λεπτό ο Σιμόν βάζει ξανά στο ματς τους Χανιώτες, κάνοντας το 1-2.

Γκολ στα Χανιά: Ο ΑΟΧ/Κισσαμικός μειώνει το σκορ!

* Ο Ηρόδοτος δεν πρόλαβε να χαρεί το δεύτερο γκολ και ο Κρητικός στο 34' κάνει το 2-2 για τη Δόξα.

Γκολ στη Δράμα: Αμεση η απάντηση της Δόξας και 2-2!

* Ο Σμυρλής σκοράρει και κάνει την ανατροπή για τον Ηρόδοτο στο 32ο λεπτό.

Γκολ στη Δράμα! Ο Ηρόδοτος κάνει το 1-2.

32' - Αλλαγή για τον Πλατανιά: Ο Ρουσσάκης αποχωρεί λόγω ενοχλήσεων και δίνει τη θέση του στον Πουρζιτίδη.

* Ως έχουν παραμένουν τα αποτελέσματα.

Πατήστε εδώ για να δείτε την εξέλιξη του αγώνα Εργοτέλης-Τρίκαλα

Τα αποτελέσματα έως τώρα (25'):

Δόξα Δράμας-Ηρόδοτος 1-1
ΑΟΧ/Κισσαμικός-Βόλος 0-2

* Στο 23ο λεπτό ο Φραγκουλάκης με εκτέλεση φάουλ φέρνει το ματς στη Δράμα στα ίσια!

Γκολ στη Δράμα: Ο Ηρόδοτος ισοφαρίζει σε 1-1!

* Ο Ηρόδοτος προσπαθεί να ισορροπήσει και να απειλήσει για την ισοφάριση.

* Καλύτερος ο Απόλλων κόντρα στον Πλατανιά.

* Συμπληρώσαμε το 20λεπτο στις τρεις αναμετρήσεις της 4ης αγωνιστικής.

* Δείτε εδώ την εξέλιξη της αναμέτρησης του Εργοτέλη με τα Τρίκαλα.

Δόξα Δράμας-Ηρόδοτος 1-0

* Δεύτερο γκολ για τους φιλοξενούμενους με τον Καμπαγέρο να στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα του ΑΟΧ/Κισσαμικού στο 12ο λεπτό.

Γκολ στα Χανιά: ΑΟΧ/Κισσαμικός-Βόλος 0-2!

* Στο 10ο λεπτό ο Κουσκουνάς ανοίγει το σκορ για τους Δραμινούς.

Γκολ στη Δράμα: Δόξα-Ηρόδοτος 1-0

* Στο 0-0 οι υπόλοιπες αναμετρήσεις.

* Θυμίζουμε πως ο ΑΟΧ/Κισσαμικός έχει μόλις 1 βαθμό, ενώ ο Βόλος είναι στους 6.

* Στο 3ο λεπτό ο Δημόπουλος αιφνιδιάζει τους γηπεδούχους και με κεφαλιά κάνει το 0-1 για τον Βόλο.

Γκολ στα Χανιά: ΑΟΧ/Κισσαμικός-Βόλος 0-1

ΑΡΧΙΣΑΝ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

ΑΟΧ/Κισσαμικός: Παπαδόπουλος, Σισέ, Τόλι, Ζιούλης, Σελινιωτάκης, Παπαχρήστος, Σιμόν, Γκίνη, Βρεττός, Καραγιάννης, Αποστολόπουλος

Βόλος: Καραγκιολίδης, Ντεντάκης, Ουνγιαλίδης, Γκαλίτσιος, Δημόπουλος, Πέντα, Δόρης, Καμπαγέρο, Κότο, Πίτου, Μάντζης, Γκαρσία

Δόξα: Πίτκας, Πεταυράκης, Μακρής, Πατράλης, Ρουγκάλας, Καψάλης, Ριζογιάννης, Κρητικός, Μπαϊκαρά, Κουσκουνάς, Κρουθ

Ηρόδοτος: Κασμερίδης, Μπάμπης, Προβυδάκης, Γιαλούσης, Δαμιανάκης, Φραγκουλάκης, Κασαπάκης, Μασάδο, Αυγενικού, Σμυρλής, Αργκιλέσι.

Απόλλων Π.: Θεοδωρόπουλος, Σουντουρά, Γεωργιάδης, Δημητριάδης, Πορτουλίδης, Κυβελίδης, Τσουμάνης, Αμαραντίδης, Σπόλιαριτς, Καλαϊτζίδης.

Πλατανιάς: Γκοτ, Τσαμούρης, Μποσέτι, Μπιανκόνι, Νίλι, Παπανικολάου, Ρουσσάκης, Ποζατζίδης, Ουές, Γκόρτσταμ, Καραγκούνης.

* Από εδώ θα ενημερώνεστε για την εξέλιξη των αγώνων: Δόξα Δρ.-Ηρόδοτος, ΑΟΧ/Κισσαμικός-Βόλος και Απόλλων Πόντου-Πλατανιάς.