14:42 | 24/11/2019

Δείτε την εξέλιξη των παιχνιδιών του κρητικού ομίλου της Γ' Εθνικής για την 10η αγωνιστική

Τελικό: Ηρόδοτος-Πανακρωτηριακός 1-1

Τελικό: ΑΟΑΝ-Γιούχτας 0-1

Ηρόδοτος-Πανακρωτηριακός - γκολ για τον Πανακρωτηριακό: Ο Καρλίτο στο 88' σοκάρει τους γηπεδούχους και ισοφαρίζει 1-1.

Τελικό: ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Ρεθυμνιακός 1-1

Τελικό: Επισκοπή-ΠΟΑ 2-0

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Ρεθυμνιακός - γκολ για το ΣΥΝΚΑ: Ο Σινγκ με ευθύβολο σουτ ισοφαρίζει σε 1-1 στο 79ο λεπτό.

Τα αποτελέσματα έως τώρα:

• Επισκοπή-ΠΟΑ 2-0
  • Ηρόδοτος-Πανακρωτηριακός 1-0
  • ΑΟΑΝ-Γιούχτας 0-1
  • ΣΥΝΚΑ-Ρεθυμνιακός 0-1

ΑΟΑΝ-Γιούχτας - γκολ για τον Γιούχτα: Στο 76ο λεπτό με σουτ ο Σφυρογιαννάκης κάνει το 0-1

Επισκοπή-ΠΟΑ: Δεύτερη κίτρινη και αποβολή για τον Σαμουηλίδη. Με 10 συνεχίζει ο ΠΟΑ στο 79'

* Στο 75ο λεπτό οι αναμετρήσεις

• ΑΟΑΝ-Γιούχτας 0-0

Ηρόδοτος-Πανακρωτηριακός - γκολ για τον Ηρόδοτο: Ο Κατσαρός άνοιξε το γκολ στο 65ο λεπτό

• Ηρόδοτος-Πανακρωτηριακός 0-0

Επισκοπή-ΠΟΑ - γκολ για την Επισκοπή: Ο Τιάγκο με σούταρε με την μπάλα να κοντράρει και να καταλήγει στα δίχτυα για το 2-0 στο 53ο λεπτό.

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Ρεθυμνιακός - γκολ για τον Ρεθυμνιακό: Ο Αλχασάν, μετά από λάθος του Βλαχάκη, πλασάρει εύστοχα για το 0-1 στο 50ο λεπτό

9. Πόρος 2

* Πολύ καλός ο ΠΟΑ στα πρώτα λεπτά του αγώνα με την Επισκοπή, παίζει ωραία τις αντεπιθέσεις.

* Χωρίς γκολ μέχρι στιγμής στις τέσσερις αναμετρήσεις.

* Δυνατά έχουν μπει Επισκοπή και ΠΟΑ στα πρώτα λεπτά.