LIVE: Τρίκαλα - Ηρόδοτος 2-0 (τελικό αποτέλεσμα)

14:50 | 09/12/2018

Παρακολουθείστε ζωντανά την εξέλιξη του αγώνα του Ηρόδοτου στα Τρίκαλα απέναντι στον τοπικό ΑΟΤ

ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ

*Ευκαιρία στις καθυστερήσεις για τον Ηρόδοτο με τον Κονέ, αλλά ο γκολκίπερ των Τρικάλων έδιωξε εντυπωσιακά.

*Τα Τρίκαλα κάνουν σωστή διαχείριση απέναντι στον Ηρόδοτο που έχει αποδεχθεί τη μοίρα του.

*Αλλαγή για τον Ηρόδοτο: Ο Κονέ στη θέση του Αργκιλέσι.

*ΑΟΧ Κισσαμικός - Αιγινιακός: Τελικό αποτέλεσμα. Ο Αιγινιακός επικράτησε 3-2 με ανατροπή στα Χανιά και κατέκτησε την πρώτη του νίκη στο πρωτάθλημα.

*Φουλ επίθεση τα Τρίκαλα, χάνουν ευκαιρίες για να ανεβάσουν τον δείκτη του σκορ. Δεν κράτησε πολύ η καλή εικόνα του Ηροδότου.

*Τα Τρίκαλα πλησιάζουν στο 3-0 με τον Τριανταφυλλάκο να χάνει μεγάλη ευκαιρία στο 56'.

*Εχει μπει λίγο πιο επιθετικά ο Ηρόδοτος στο β' μέρος.

*Αλλαγή για τον Ηρόδοτο: Ο Σμυρλής στη θέση του Δαμιανάκη.

*Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο.

*Ολα έτοιμα για να αρχίσει το δεύτερο μέρος στα Τρίκαλα.

*ΑΟΧ Κισσαμικός - Αιγινιακός: ΓΚΟΛ 2-3 για τους φιλοξενούμενους με σκόρερ τον Πέριτς.

*Βόλος - Πλατανιάς: Τελικό αποτέλεσμα. Ο Βόλος νίκησε 3-1 τους Χανιώτες .

*Βόλος - Πλατανιάς: Με δέκα παίκτες συνεχίζει ο Πλατανιάς. Ο Νίλι δέχτηκε δεύτερη κίτρινη κάρτα.

ΓΚΟΛ για τα Τρίκαλα: Στο 36ο λεπτό ο Σταματάκος βρέθηκε σε ευνοϊκή θέση, ντρίμπλαρε τον Γιαλούση και πλάσαρε εύκολα για το 2-0.

*Αδυνατεί να κάνει ευκαιρία η κρητική ομάδα. Δεν έχει βγάλει αντίδραση μετά το γκολ που δέχθηκε.

*Ο Ηρόδοτος προσπαθεί να επιτεθεί, αλλά τα Τρίκαλα αμύνονται καλά.

*Ημίχρονο στα Περιβόλια: ΑΟΧ/Κισσαμικός-Αιγινιακός 2-2

*Καλύτερα τα Τρίκαλα, έχουν ανέβει μετά το 1-0.

*ΓΚΟΛ για τα Τρίκαλα. Ο Συμελίδης με εύστοχο πέναλτι στο 11ο λεπτό ανοίγει το σκορ για τους γηπεδούχους. Την εσχάτη των ποινών κέρδισε ο Γκουγκούδης.

*Μικρή διακοπή λόγω σύγκρουσης του Προβυδάκη με τον Νιάρο.

*Στο 33' ο ΑΟΧ/Κισσαμικός προηγείται 2-1 του Αιγινιακού.

*Σε ματς που άρχισε νωρίτερα, ο Βόλος προηγείται 3-0 του Πλατανιά στο πρώτο μέρος!

*Αναγνωριστικό παιχνίδι στα πρώτα λεπτά.