Παρί - Ρεάλ Μαδρίτης: Τα highlights και το γκολ του «αόρατου» Εμπαπέ

08:45 | 16/02/2022

Δείτε τις καλύτερες στιγμές από το Παρί - Ρεάλ Μαδρίτης και το απίθανο γκολ του Γάλλου σούπερ σταρ

Με τεράστιο ενδιαφέρον αναμένεται ο δεύτερος αγώνας ανάμεσα στη Ρεάλ Μαδρίτης και της Παρί Σεν Ζερμέν στο «Σαντιάγκο Μπερναμπέου», μετά τη νίκη-θριλερ των Γάλλων με 1-0.

Ο Κιλιάν Μπαπέ, στο 4ο λεπτό των καθυστερήσεων, πέρασε σαν... αόρατος από δύο ποδοσφαιριστές της Ρεάλ και κατάφερε με υπέροχο γκολ να παραβιάσει την εστία του έως τότε ανίκητου Τιμπό Κουρτουά. Ο Βέλγος κρατούσε το «μηδέν» με σπουδαίες επεμβάσεις και κορυφαία «στιγμή» το «στοπ» στο πέναλτι του Λιονέλ Μέσι στο 62ο λεπτό.