Ροή Ειδήσεων

16:30 | 25/09/2022

Έχασε από τον Παναιτωλικό η Κ19 του ΟΦΗ

Την ήττα με σκορ 1-2 γνώρισε η Κ19 του ΟΦΗ από την αντίστοιχη του Παναιτωλικού στο Βαρδινογιάννειο αθλητικό κέντρο, στην εξ αναβολής αναμέτρηση της 4ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος Super League K19.

16:00 | 25/09/2022

Πογιέτ για το ακυρωθέν γκολ: «Θέλω να ρωτήσετε τον τερματοφύλακα αν ο παίκτης τον επηρεάζει»

Η ήττα στην Κύπρο με 1-0 «προσγείωσε» παίκτες και τεχνικό επιτελείο στην Εθνική ομάδα, με τον Γουστάβο Πογέτ να παραδέχεται ότι αιφνιδιάστηκε, καθώς οι διεθνείς άλλα του είχαν δείξει στις προπονήσεις.

15:30 | 25/09/2022

Ο Κιπτσόγκε «κατέβασε» το παγκόσμιο ρεκόρ στον Μαραθώνιο του Βερολίνου

Ο Ελιούντ Κιπτσόγκε, βελτίωσε το δικό του παγκόσμιο ρεκόρ στον Μαραθώνιο, καθώς στον αγώνα που ολοκληρώθηκε στο Βερολίνο, κάλυψε τα 42.195 μέτρα της διαδρομής, σε δύο ώρες, ένα λεπτό κι εννέα δευτερόλεπτα.

15:14 | 25/09/2022

Έκτοι στον τελικό του Παγκοσμίου κωπηλασίας Καλανδαρίδης-Παλαιοπάνος

14:43 | 25/09/2022

Ρεκόρ θεατών στο ντέρμπι γυναικών Αρσεναλ-Τότεναμ

Το ντέρμπι του Βόρειου Λονδίνου, ανάμεσα στην Αρσεναλ και την Τότεναμ (4-0) για την Super League Γυναικών της Αγγλίας, προσέλκυσε 47.367 θεατές στο «Emirates Stadium», όπου συνήθως αγωνίζεται η ανδρική ομάδα των Gunners, το Σάββατο, καταρρίπτοντας το ρεκόρ της υψηλότερης προσέλευσης σε αγώνα γυναικείου πρωταθλήματος.

14:34 | 25/09/2022

Ανακοινώσεις, μέσα στην εβδομάδα, για την νέα Τούμπα

​Εβδομάδα ανακοινώσεων χαρακτηρίζεται η ερχόμενη στον ΠΑΟΚ. Όπως γράφει σήμερα η Live sport, εντός της επόμενης εβδομάδας αναμένεται να ανακοινωθεί επισήμως από την «ασπρόμαυρη» ΠΑΕ το χρονοδιάγραμμα των εργασιών κατεδάφισης της Τούμπας και τα τρία σχέδια που προτείνουν οι αρχιτέκτονες για τη μορφή που θα έχει το νέο γήπεδο του συλλόγου.

13:49 | 25/09/2022

Ψηφιακή Κάρτα Εργασίας: Ξεκινάει από 1η Οκτωβρίου, όλα όσα πρέπει να γνωρίζετε

Στη δεύτερη φάση εφαρμογής της Ψηφιακής Κάρτας Εργασίας περνάει το υπουργείο Εργασίας με την εκκίνηση της απογραφικής διαδικασίας του συνόλου των εργαζομένων μισθωτής εξαρτημένης εργασίας.