Σκόραρε μετά από 2,5 χρόνια ο Μεγιάδο!

SMS
21:30 | 08/04/2023

Ο Αργεντίνος αμυντικός χαφ ήταν ο σκόρερ της ανατροπής στο ημίχρονο, γκολ που πανηγυρίστηκε έντονα

Παρά το γεγονός ότι ο ΟΦΗ βρέθηκε πίσω στο σκορ νωρίς από την Λαμία, κατάφερε να γυρίσει το ματς πριν καν ολοκληρωθεί το πρώτο ημίχρονο. Μάλιστα, εκείνος που σκόραρε το 2ο τέρμα, ήταν - πιθανότατα - ο πιο αναπάντεχος σκόρερ. Ο Μιγκέλ Μεγιάδο σούταρε εκτός περιοχής, η μπάλα κόντραρε και εκείνος πανηγύρισε την ανατροπή και το 3ο του γκολ με την φανέλα του ΟΦΗ, στην 5η σεζόν του στην ομάδα. Ένας ανασταλτικός χαφ που δεν πατάει περιοχή, να που σκοράρει. Θυμίζουμε ότι ρο τελευταίο του γκολ ήταν τον Οκτώβριο του 2020, στο 2-2 με τον Παναθηναϊκό.