Διεθνή

23:13 | 22/06/2018

Ελβετική ανατροπή πρόκρισης

Με ηγέτη και κορυφαίο τον Κοσοβάρο Σακίρι, η Ελβετία επικράτησε 2-1 της Σερβίας με τέλεια μετάβαση στο 90ό λεπτό. Προβάδισμα πρόκρισης η ομάδα του Πέτκοβιτς.

20:14 | 22/06/2018

Ο Μούσα "δούλεψε" για Νιγηρία και... Αργεντινή

Απ' την Αφρική με αγάπη! Με 2 γκολ του Μούσα, η Νιγηρία νίκησε με 2-0 την Ισλανδία, μπήκε γερά στο κόλπο της πρόκρισης, αλλά έδωσε... οξυγόνο παραμονής στο Μουντιάλ και στην Αργεντινή. «Φωτιά» τα ματς της τελευταίας αγωνιστικής!

17:11 | 22/06/2018

Διπλό «χτύπημα» από την Βραζιλία στις καθυστερήσεις

Η Βραζιλία... έπαιξε με τη «φωτιά» απέναντι σε Κόστα Ρίκα αλλά με γκολ των Κουτίνιο και Νεϊμάρ στις καθυστερήσεις πήρε τη νίκη με 2-0 και βρίσκεται πλέον για τα καλά σε τροχιά πρόκρισης στους «16» του Μουντιάλ.

08:56 | 22/06/2018