Ροή Ειδήσεων

20:49 | 04/10/2020

Πρώτο «τρίποντο» με VAR ο Απόλλων Σμύρνης

Το ματς κρίθηκε στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων με το πέναλτι που κέρδισε ο Απόλλων Σμύρνης σε χέρι του Μαϊδανού (δόθηκε αφού ο Μανούχος συμβουλεύτηκε το VAR) και το οποίο μετέτρεψε σε γκολ ο Φατιόν.

19:48 | 04/10/2020

Δυσκολεύτηκε αλλά νίκησε η Ρεάλ Μαδρίτης

Η Ρεάλ Μαδρίτης τα βρήκε σκούρα στη έδρα της Λεβάντε, για την 5η αγωνιστική της La Liga, αλλά τελικά πήρε τη νίκη με 2-0 και τους τρεις βαθμούς χάρη στο γκολ του Βινίσιους στο 16ο λεπτό και του Καρίμ Μπενζεμά στις καθυστερήσεις του αγώνα, αναβαίνοντας έτσι στην πρώτη θέση της βαθμολογίας.